Moroccanoil

Drodzy estylowi czytelnicy pragniemy się z Wami podzielić listą naszych ulubionych odżywek, które rewelacyjnie sprawdziły się u nas i sprawiły, że nasze włosy są piękne, zdrowe i pełne blasku! Oprócz podstawowego produktu, bez którego nikt z nas nie wyobraża sobie życia – szamponu, niezbędne jest stosowanie odpowiedniej odżywki, która wspomaga codzienną pielęgnację. Prezentujemy Wam ranking 10 ulubionych odżywek Estyl.pl!

Czytaj więcej

Szukasz kosmetyków naturalnych, pozbawionych szkodliwych i alergennych substancji chemicznych? Kosmetyk stworzony z naturalnych składników dla niektórych może wydawać się fikcją, ale nie dla nas! W sklepie Estyl.pl możesz kupić produkty marki Rahua, John Masters Organics, Davines, Alterna, Less is More, Moroccanoil oraz Macadamia, które w swoim składzie mają mnóstwo składników organicznych. Chcesz dowiedzieć się więcej o ekologicznych markach, które stawiają na pierwszym miejscu naturalność? Zachęcam do zapoznania się z wpisem :)

Czytaj więcej
Olejki Moroccanoil do skóry głowy

Problemy skóry głowy to nie tylko przykry dyskomfort codzienny, ale i choroba utrudniająca wzrost zdrowych włosów. Jeśli masz włosy słabe, rzadkie lub wypadające i chcesz poprawić ich jakość zainwestuj w olejki do włosów lub lecznicze ampułki. Wcierki do włosów potrafią zagęścić włosy, równoważąc też pracę skóry głowy. Oto nowe olejki Moroccanoil, przemyślane pod kątem określonych problemów skóry głowy.

Czytaj więcej
Olejek arganowy do włosów Moroccanoil

Marka Moroccanoil to synonim ekskluzywnej pielęgnacji i pięknych, gładkich włosów. Współzałożycielka marki, Carmen Tal pomysł na  linię kosmetyków do włosów, opartych na odżywczym oleju arganowym przywiozła z Izraela. Jak niemal każda kobieta, także Carmen uważała włosy za swoją wizytówkę. Orientalne podróże nauczyły ją korzystać z zastanych tam dobrodziejstw natury, tak, by można było przełożyć to nie tylko na sukces jej firmy, ale i wygląd włosów. Olejki Moroccanoil to efekt połączenia naturalnych wyciągów roślinnych ze współczesną wiedzą na temat pielęgnacji włosów. Oto 2 rodzaje olejków arganowych, do różnych rodzajów włosów i ich problemów.

Czytaj więcej