Olejek arganowy do włosów Moroccanoil

Marka Moroccanoil to synonim ekskluzywnej pielęgnacji i pięknych, gładkich włosów. Współzałożycielka marki, Carmen Tal pomysł na  linię kosmetyków do włosów, opartych na odżywczym oleju arganowym przywiozła z Izraela. Jak niemal każda kobieta, także Carmen uważała włosy za swoją wizytówkę. Orientalne podróże nauczyły ją korzystać z zastanych tam dobrodziejstw natury, tak, by można było przełożyć to nie tylko na sukces jej firmy, ale i wygląd włosów. Olejki Moroccanoil to efekt połączenia naturalnych wyciągów roślinnych ze współczesną wiedzą na temat pielęgnacji włosów. Oto 2 rodzaje olejków arganowych, do różnych rodzajów włosów i ich problemów.

olejek arganowy

Olejek arganowy Moroccanoil do włosów cienkich

olejek arganowyMoroccanoil Oil Treatment Light to olejek do włosów delikatnych oraz farbowanych. Jeśli Twoje włosy bardzo łatwo obciążyć, szybko ulegają strączkowaniu lub przetłuszczaniu, wybierz olejek do włosów delikatnych. Kosmetyk jest oparty na naturalnym oleju arganowym i ekstrakcie z siemienia lnianego, które fantastycznie odżywia i nawilża włosy. Siemię doskonale sprawdza się na włosach falowanych i kręconych, definiując fale oraz skręt loków. Ekstrakt z siemienia lnianego polubią też włosy słabe, bowiem substancja pogrubia cienkie włosy. Olejek bardzo szybko wchłania się we włosy, nadając im połysk i zapobiegając elektryzowaniu, czy łamaniu. Olejek arganowy Moroccanoil do włosów cienkich, to odżywianie bez efektu obciążania. Kosmetyk występuje w pojemności 25 ml.

Olejek arganowy Moroccanoil do każdego rodzaju włosów

olejek arganowyMoroccanoil Oil Treatment to olejek dla włosów normalnych i każdego innego gatunku fryzur. Olejek oparto na najlepszej jakości naturalnym oleju arganowym oraz wyciągu z siemienia lnianego. Kosmetyk odbudowuje zniszczone pasma włosów, chroni je przed czynnikami zewnętrznymi, wykazuje działanie anty UV i skraca czas suszenia włosów. Olejek Moroccanoil  dodaje matowym włosom połysku i może być używany wraz z maskami lub odżywkami do włosów, w celu intensyfikacji ich działania. Olejek arganowy Moroccanoil do włosów normalnych występuje w pojemności 25 ml.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *