olejek arganowy

Szukasz kosmetyków naturalnych, pozbawionych szkodliwych i alergennych substancji chemicznych? Kosmetyk stworzony z naturalnych składników dla niektórych może wydawać się fikcją, ale nie dla nas! W sklepie Estyl.pl możesz kupić produkty marki Rahua, John Masters Organics, Davines, Alterna, Less is More, Moroccanoil oraz Macadamia, które w swoim składzie mają mnóstwo składników organicznych. Chcesz dowiedzieć się więcej o ekologicznych markach, które stawiają na pierwszym miejscu naturalność? Zachęcam do zapoznania się z wpisem :)

Czytaj więcej
olejek arganowy

Olejek arganowy John Masters Organics nadaje się zarówno do skóry tłustej, jak i suchej. Łagodzi i koi podrażnienia skóry, przyspiesza procesy gojenia, zmniejsza trądzik. Nawilża skórę i wyrównuje jej koloryt, rozjaśnia cienie pod oczami. Świetnie działa także na dłonie i włosy.

Czytaj więcej
Olejek arganowy do włosów Moroccanoil

Marka Moroccanoil to synonim ekskluzywnej pielęgnacji i pięknych, gładkich włosów. Współzałożycielka marki, Carmen Tal pomysł na  linię kosmetyków do włosów, opartych na odżywczym oleju arganowym przywiozła z Izraela. Jak niemal każda kobieta, także Carmen uważała włosy za swoją wizytówkę. Orientalne podróże nauczyły ją korzystać z zastanych tam dobrodziejstw natury, tak, by można było przełożyć to nie tylko na sukces jej firmy, ale i wygląd włosów. Olejki Moroccanoil to efekt połączenia naturalnych wyciągów roślinnych ze współczesną wiedzą na temat pielęgnacji włosów. Oto 2 rodzaje olejków arganowych, do różnych rodzajów włosów i ich problemów.

Czytaj więcej