nawilżanie

W ostatnim czasie pod lupę zabrałam w 100% naturalny olejek do ciała Rahua Amazon Oil . Testowałam go pod kątem zapachu i konsystencji, wydajności, działania, wad i zalet oraz wyglądu opakowania. Dzisiaj nadszedł dzień, aby podzielić się z Wami moimi doświadczeniami z olejkiem.

Czytaj więcej
masło do ciała

W ciepłe dni skóra szczególnie potrzebuje nawilżenia. Każda z Was zna jednak to nieprzyjemne uczucie lepkości, które pozostawia większość kosmetyków na spoconej skórze. Masło do ciała Cuccio z miodem i mlekiem sojowym to co innego! Przeczytajcie recenzję tego lekkiego kosmetyku nawilżającego.

Czytaj więcej
Jedna z naszych testerek sprawdziła na własnych włosach działanie kosmetyku dostępnego w naszym sklepie Estyl.pl - Kuracja intensywnie nawilżająca włosy John Masters Organics.  Oceniła  i porównała  działanie z tym co obiecuje producent. Czytaj więcej
Co jakiś czas dajemy naszym testerkom do wypróbowania kosmetyki z oferty sklepu Estyl.pl. Sprawdzają one na sobie konsystencję, zapach i działanie. Oceniają kosmetyki i porównują ich działanie z tym co obiecuje producent. Dziś pora na kolejny test - Odżywka nawilżająca do loków TIGI Foxy Curls Czytaj więcej

Humektanty to higroskopijne substancje nawilżające o strukturze pozwalającej na absorbowanie i wiązanie cząsteczek wody z otoczenia. Główną rolą humektantów jest zatrzymywanie wilgoci w miejscu ich użycia, czyli warstwie rogowej naskórka.

Czytaj więcej