włosy blond

blondynkawyrozniajace

Piękne, gęste, mocne i jeszcze do tego mające intensywny odcień włosy - to marzenie każdej z nas. Jednak, wbrew pozorom nie jest łatwo utrzymać taki wygląd fryzury. Niestety, zmiany koloru, szaleństwa i metamorfozy nie wpływają najlepiej na kondycję włosów. Zatem dzisiaj o tym jak dbać o cienkie i farbowane włosy. Przedstawiam moje niezawodne sposoby, czyli ulubieńców, którzy pomogą Ci w kompleksowej pielęgnacji Twoich włosów!

Czytaj więcej
baner

Blondynki wiedzą, jak trudno jest uzyskać idealny kolor włosów. Na początku musimy je rozjaśnić, później wybrać idealny odcień farby... Często jeden zabieg koloryzacji nie wystarczy. Co zrobić, żeby Twój blond był idealny? Postaw na pielęgnację! Jeśli nie chcesz, żeby Twoje włosy żółkły musisz stosować odpowiednie szampony, które temu zapobiegają. O tym w dzisiejszym wpisie!

Czytaj więcej
utrwalacz koloru do włosów blond

Utrwalacz koloru do włosów blond Redken Blonde Glam to idealny kosmetyk, który pozwala na zmniejszenie ilości wizyt u fryzjera. Nasza Testerka Ela wypróbowała go na swoich farbowanych blond włosach. Przeczytajcie jej opinię.

Czytaj więcej
odżywka do włosów blond

Włosy blond potrzebują specjalnej pielęgnacji, aby mogły zaprezentować swoje piękno w pełnej krasie. Odżywka do włosów blond Redken Blonde Glam nie tylko odżywia, lecz także rozjaśnia kolor włosów, sprawia, że są lśniące i mienią się refleksami.

Czytaj więcej
odżywka do włosów blond

Wyciąg z kawioru, jedwab morski i witamina C to niektóre ze składników kolejnego kosmetyku do pielęgnacji włosów przetestowanego przez Elżbietę. Odżywka do włosów blond Alterna SeaSilk Caviar Blonde ma za zadanie przede wszystkim wygładzać włosy i ożywiać kolor. Przekonajcie się, czy kosmetyk sprostał wymaganiom naszej Testerki.

Czytaj więcej
włosy blond

Włosy blond występują w naturze dość rzadko. W Polsce mniej niż połowa Pań deklaruje, że są naturalnymi blondynkami, na świecie jest ich o wiele mniej. Blond, mimo że tak pożądany, z roku na rok staje się towarem deficytowym, nic więc dziwnego, że często uciekamy się do koloryzacji włosów. Co ciekawe, według przeprowadzanych badań, dla wielu Panów bardziej atrakcyjne wydają się być farbowane blondynki, niż te naturalne. Dziś o tym, jak odświeżyć i podkreślić jasny kolor włosów oraz zapobiegać ich szarzeniu i wypłukiwaniu barwnika.

Czytaj więcej