żel do mycia twarzy

Bomb Cosmetics Już w najbliższy weekend rozpoczynamy wielkie świętowanie z firmą Bomb Cosmetics i obniżamy ceny wszystkich produktów z przepysznej krainy o 20%. Naturalne, nieziemsko pachnące, ręcznie wytwarzane produkty do kąpieli i pielęgnacji ciała Bomb Cosmetics mogą być Twoje w promocyjnej, super cenie! Zanurz się razem z nami w weekendowym szaleństwie zakupów niskokalorycznych smakołyków marki Bomb Cosmetics :) Jeśli jeszcze nie miałaś/miałeś okazji poznać bliżej bajecznie pachnącej krainy produktów Bomb Cosmetics zachęcamy do zapoznania się z mini przewodnikiem poniżej :) Czytaj więcej
żel do mycia twarzy

W żelu do mycia twarzy John Masters Organics Rose Foaming Face Wash znajdują się olejki różane, kwiaty lipy, babka zwyczajna i aloes. Jest łagodny, a jednocześnie skuteczny - radzi sobie nawet z wodoodpornymi kosmetykami.

Czytaj więcej
żel do mycia twarzy

Jeśli szukasz uniwersalnego kosmetyku do pielęgnacji twarzy, przeczytaj opinię naszej testerki, która wypróbowała żel do mycia twarzy John Masters Organics z mącznica lekarską. Okazało się, że żel nie tylko skutecznie oczyszcza skórę i łagodzi podrażnienia, lecz także przyspiesza gojenie się drobnych skaleczeń. Jakie jeszcze magiczne właściwości wykazał?

Czytaj więcej
Złuszczający żel do mycia twarzy

Nasze Testerki otrzymały kosmetyki organiczne John Masters, aby je przetestować. Poprosiliśmy o  obiektywne opisanie wad i zalet produktu. Małgosia przetestowała złuszczający żel do mycia twarzy z olejkiem jojoba i żeń-szeniem.

Czytaj więcej