mgiełka do włosów

mgiełka do włosów

Mgiełka do włosów Alterna Bamboo Style Boho Waves nadaje objętość prostym włosom i utrwala loki. Kosmetyk bazuje na składnikach naturalnych, dzięki czemu mogą jej używać także osoby cierpiące na alergie.

Czytaj więcej
spray z lśniącymi drobinkami

Nasza testerka wypróbowała spray z lśniącymi drobinkami Kérastase Soleil Huile Celeste. Okazało się, że kosmetyk nadaje się nie tylko do włosów. Przekonajcie się, jakie nowe, zaskakujące przeznaczenie dla niego znalazła.

Czytaj więcej
mgiełka ochronna przed słońcem

Słona woda i słońce są dla nas dobre. Ale czy tak samo dobre są dla naszych włosów? Podobnie jak skóra, także włosy powinny być chronione kosmetykami z filtrem UV. To zadanie wypełnia mgiełka ochronna przed słońcem Kérastase Soleil Micro-Voile Protecteur.

Czytaj więcej
Mgiełka do włosów Alterna Caviar

Seria Alterna Caviar poszerzyła swą ofertę o ekskluzywne mgiełki do profesjonalnej stylizacji włosów. Ich główną zaletą jest lekkość i odżywianie struktury włosa, bez efektu obciążenia fryzury. Mgiełki Alterna Caviar można stosować na każdego rodzaju włosach, zastępując nimi inne środki do układania fryzur. Oto 4 rodzaje mgiełek, którymi osiągniesz różne efekty wizualne.

Czytaj więcej
mgiełka do włosów Mgiełka do włosów (wymienna nazwa) to kosmetyk na pograniczu stylizacji i pielęgnacji włosów, występujący w formie aerozolu. Głównym zadaniem mgiełek jest zapobieganie określonym problemom naszych włosów i nadanie fryzurze określonego wyglądu końcowego. Czytaj więcej