Mgiełka do włosów

Mgiełka do włosów (wymienna nazwa) to kosmetyk na pograniczu stylizacji i pielęgnacji włosów, występujący w formie aerozolu. Głównym zadaniem mgiełek jest zapobieganie określonym problemom naszych włosów i nadanie fryzurze określonego wyglądu końcowego.

Mgiełka do włosów to kosmetyk dużo lżejszy od lakieru do włosów, który spełnia zwykle rolę stylizatora. Mgiełka zawsze pielęgnuje i odżywia włosy, a dopiero potem delikatnie stylizuje dany rodzaj włosów. Mgiełki obfitują w wiele składników odżywczych, jak ekstrakty roślinne, witaminy, odżywcze olejki, filtry UV.

mgiełka do włosów
Ze względu na efekt końcowy i działanie, mgiełki do włosów możemy podzielić na mgiełki nawilżające, mgiełki ochronne, mgiełki wygładzające, mgiełki  nabłyszczające, mgiełki zapobiegające wypadaniu włosów, mgiełki dodające objętości, mgiełki chroniące kolor włosów farbowanych, mgiełki do fal i loków. Spreje i mgiełki do włosów aplikujemy na włosy suche lub wilgotne, pamiętając o rozsądnym dawkowaniu kosmetyku.

mgiełka do włosów Alterna 48hour Volume Spraymgiełka do włosów John Masters Organics Sea Mistmgiełka do włosów ALterna

Polecamy: lekki spray na bazie cennych ekstraktów roślinnych, dodający włosom objętości Alterna Bamboo 48-Hour Sustainable Volume, spray John Masters Organics Sea Mist dający efekt plażowych fal oraz mgiełkę nabłyszczającą włosy Alterna Bamboo Shine Mist.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *