olejki do włosów

Olejki do włosów Wella SP Luxe Oil

Kosmetyki na bazie olejków to skuteczne rozwiązanie dla włosów problematycznych: wiecznie suchych, puszących się, mało elastycznych, pozbawionych blaski i witalności. Ten ostatni krok w pielęgnacji fryzury to nie tylko czysto estetyczne rozwiązanie. Olejki do włosów Wella SP zapobiegają łamaniu, kruszeniu i rozdwajaniu końcówek, dodają włosom miękkości i pooprawiają ich podatność na układanie. Nowe olejki Wella SP Luxe Oil to rozwiązania kosmetyczne o różnej intensywności działania, dla włosów o odmiennych potrzebach.

Czytaj więcej
Nowe olejki do włosów L’Oreal Mythic Oil

Mythic Oil L'Oreal to już nie tylko eliksir odżywczy w wersji klasycznej. Trzy nowe olejki do włosów wzbogacone są o inne składniki odżywcze, aby odpowiadać na potrzeby różnego rodzaju włosów. Jeśli nadal nie wiesz, na który Mythic Oil się zdecydować, przeczytaj ten artykuł.

Czytaj więcej
Olejki do włosów z serii Kérastase Ultime

Pielęgnacyjne olejki do włosów Kérastase Ultime mają trzy nowe rodzaje. Olejki do włosów K Ultime to teraz świadoma pielęgnacja, oparta na określonych potrzebach naszych włosów. Włosy cienkie lubią nawilżenie i objętość, włosy farbowane kochają blask i wygładzenie, włosy zniszczone wymagają odżywienia i wzmocnienia na całej swej długości. Nowe olejki Kérastase to nie tylko innowacyjna technologia, ale i upiększająca, wszechstronna pielęgnacja służąca wszystkim rodzajom włosów. Kérastase Ultime w kilku wymiarach – dostosuj kosmetyk do swoich potrzeb!

Czytaj więcej

Pozbaj nowe olejki Kérastase Ultime w 3 nowych rodzajach.

Czytaj więcej