Olejki do włosów Wella SP Luxe Oil

Kosmetyki na bazie olejków to skuteczne rozwiązanie dla włosów problematycznych: wiecznie suchych, puszących się, mało elastycznych, pozbawionych blaski i witalności. Ten ostatni krok w pielęgnacji fryzury to nie tylko czysto estetyczne rozwiązanie. Olejki do włosów Wella SP zapobiegają łamaniu, kruszeniu i rozdwajaniu końcówek, dodają włosom miękkości i pooprawiają ich podatność na układanie. Nowe olejki Wella SP Luxe Oil to rozwiązania kosmetyczne o różnej intensywności działania, dla włosów o odmiennych potrzebach.

Olejki do włosów Wella SP Luxe Oil

Spray wygładzający z olejkami

Olejki do włosów Wella SP Luxe OilWella SP Luxe Oil Keratin Boost Essence to lekki kosmetyk w formie spraya.  Jego formuła pozwala na większą kontrolę aplikacji, dzięki czemu olejku mogą używać osoby z włosami delikatnymi. Preparat stosujemy zwykle na włosach suchych bądź mokrych, jako ostatni krok w stylizacji fryzury. Olejek Wella SP Luxe łagodnie wygładza i nawilża włosy suche, zmniejszając ich podatność na uszkodzenia. Spray dodaje włosom blasku dzięki zawartości olejków: migdałowego, jojoba i arganowego. Keratyna w składzie wypełnia ubytki i wzmacnia włosy na długości. Kosmetyk występuje w pojemności 100 ml.

Lekki olejek do włosów

Olejki do włosów Wella SP Luxe OilWella SP Luxe Light Oil Keratin to delikatny olejek do włosów zniszczonych w postaci spraya. Formuła kosmetyku jest na tyle treściwa, by niwelować uszkodzenia, a na tyle lekka, by nie obciążać włókna włosów. Spreja mogą używać osoby z włosami delikatnymi i cienkimi, bez obawy o utratę objętości fryzury. Olejek nabłyszcza włosy matowe, wyrównuje poziom wilgoci i chroni przed uszkodzeniami mechanicznymi. Produkt występuje w pojemności 75 ml.

 

Elixir pielęgnujący

WeOlejki do włosów Wella SP Luxe Oillla SP Luxe Oil Elixir to zdecydowanie silniejszy kosmetyk o właściwościach odbudowujących włosy kruche i zniszczone. Elixir Wella SP Luxe Oil dedykowany jest włosom o dużej tendencji do „sianowacenia”, nieustannego puszenia i elektryzowania. Olejki do włosów nie tylko zapewniają kontrolę na puchem, ale też odbudowują zniszczone pasma włosów. Produkt sprawdza się warunkach dużej wilgotności powietrza pomagając utrzymać fryzurę w ryzach. Kosmetyk sprawdzi się także na włosach farbowanych, podkreślając wielowymiarowość i głębię koloru. Olejek stosujemy na włosach lekko wilgotnych lub suchych w celu podkreślenia cięcia i dodania włosom elastyczności. Elixir do włosów Wella SP Luxe występuje w pojemności 100 ml.

 Jedna odpowiedź do “Olejki do włosów Wella SP Luxe Oil”

  1. Magda pisze:

    Te olejki wyglądają bardzo ciekawie. Regularnie olejuję włosy, ale do tej pory stosowałam tylko czyste, bazowe olejki, typu rycynowy, czy jojoba. Muszę to wypróbować.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *