Olejki do włosów Wella SP Luxe Oil

Kosmetyki na bazie olejków to skuteczne rozwiązanie dla włosów problematycznych: wiecznie suchych, puszących się, mało elastycznych, pozbawionych blaski i witalności. Ten ostatni krok w pielęgnacji fryzury to nie tylko czysto estetyczne rozwiązanie. Olejki do włosów Wella SP zapobiegają łamaniu, kruszeniu i rozdwajaniu końcówek, dodają włosom miękkości i pooprawiają ich podatność na układanie. Nowe olejki Wella SP Luxe Oil to rozwiązania kosmetyczne o różnej intensywności działania, dla włosów o odmiennych potrzebach.

Olejki do włosów Wella SP Luxe Oil

Spray wygładzający z olejkami

Olejki do włosów Wella SP Luxe OilWella SP Luxe Oil Keratin Boost Essence to lekki kosmetyk w formie spraya.  Jego formuła pozwala na większą kontrolę aplikacji, dzięki czemu olejku mogą używać osoby z włosami delikatnymi. Preparat stosujemy zwykle na włosach suchych bądź mokrych, jako ostatni krok w stylizacji fryzury. Olejek Wella SP Luxe łagodnie wygładza i nawilża włosy suche, zmniejszając ich podatność na uszkodzenia. Spray dodaje włosom blasku dzięki zawartości olejków: migdałowego, jojoba i arganowego. Keratyna w składzie wypełnia ubytki i wzmacnia włosy na długości. Kosmetyk występuje w pojemności 100 ml.

A w naszym sklepie...

Lekki olejek do włosów

Olejki do włosów Wella SP Luxe OilWella SP Luxe Light Oil Keratin to delikatny olejek do włosów zniszczonych w postaci spraya. Formuła kosmetyku jest na tyle treściwa, by niwelować uszkodzenia, a na tyle lekka, by nie obciążać włókna włosów. Spreja mogą używać osoby z włosami delikatnymi i cienkimi, bez obawy o utratę objętości fryzury. Olejek nabłyszcza włosy matowe, wyrównuje poziom wilgoci i chroni przed uszkodzeniami mechanicznymi. Produkt występuje w pojemności 75 ml.

 

Elixir pielęgnujący

WeOlejki do włosów Wella SP Luxe Oillla SP Luxe Oil Elixir to zdecydowanie silniejszy kosmetyk o właściwościach odbudowujących włosy kruche i zniszczone. Elixir Wella SP Luxe Oil dedykowany jest włosom o dużej tendencji do „sianowacenia”, nieustannego puszenia i elektryzowania. Olejki do włosów nie tylko zapewniają kontrolę na puchem, ale też odbudowują zniszczone pasma włosów. Produkt sprawdza się warunkach dużej wilgotności powietrza pomagając utrzymać fryzurę w ryzach. Kosmetyk sprawdzi się także na włosach farbowanych, podkreślając wielowymiarowość i głębię koloru. Olejek stosujemy na włosach lekko wilgotnych lub suchych w celu podkreślenia cięcia i dodania włosom elastyczności. Elixir do włosów Wella SP Luxe występuje w pojemności 100 ml.

 Jedna odpowiedź do “Olejki do włosów Wella SP Luxe Oil”

  1. Magda pisze:

    Te olejki wyglądają bardzo ciekawie. Regularnie olejuję włosy, ale do tej pory stosowałam tylko czyste, bazowe olejki, typu rycynowy, czy jojoba. Muszę to wypróbować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *