Olejki do włosów z serii Kérastase Ultime

Pielęgnacyjne olejki do włosów Kérastase Ultime mają trzy nowe rodzaje. Olejki do włosów K Ultime to teraz świadoma pielęgnacja, oparta na określonych potrzebach naszych włosów. Włosy cienkie lubią nawilżenie i objętość, włosy farbowane kochają blask i wygładzenie, włosy zniszczone wymagają odżywienia i wzmocnienia na całej swej długości. Nowe olejki Kérastase to nie tylko innowacyjna technologia, ale i upiększająca, wszechstronna pielęgnacja służąca wszystkim rodzajom włosów. Kérastase Ultime w kilku wymiarach – dostosuj kosmetyk do swoich potrzeb!

Olejki do włosów z serii Kérastase Ultime

Kérastase Ultime do włosów cienkich i normalnych

Olejki do włosów z serii Kérastase UltimeKérastase Elixir Ultime Cheveux Fins et Sensibilises to olejek o właściwościach silnie nawilżających i wygładzających włosy, bez efektu obciążenia fryzury. Serum K Ultime zawiera w składzie wyciąg z róży o właściwościach uelastyczniających przesuszone włosy. Ekstrakt róży wykazuje także działanie ochronne przed czynnikami zewnętrznymi oraz szkodliwym promieniowaniem UV. Serum Kérastase do włosów cienkich charakteryzuje się lekkością, mało tłustą konsystencją i świeżym, kwiatowym aromatem. Olejek polecamy włosom delikatnym, które łatwo obciążyć środkami do stylizacji, uwrażliwionym, lekko suchym oraz pozbawionym witalności i blasku.

Kérastase Ultime do włosów farbowanych

Olejki do włosów z serii Kérastase UltimeKérastase Elixir Ultime Cheveux Colores to olejek dedykowany włosom farbowanym, rozjaśnianym, tonowanym lub z pasemkami. Włosy koloryzowane potrzebują głównie blasku i nawilżenia, by jak najdłużej podtrzymać ich żywy odcień. Olejek Kérastase do włosów farbowanych zawiera w składzie substancje ożywiające kolor oraz opóźniające starzenie włosów. Należy do nich zielona herbata, o silnych właściwościach antyoksydacyjnych, ochronnych, odżywczych i dotleniających. Wyciąg z herbaty chroni zewnętrzną powłokę włosa, czyniąc go jedwabiści gładkim i lśniącym. Elixir K Ultime pachnie elegancko, ale subtelnie. Pamiętaj o tym, że warto chronić włosy, bo promieniowanie UV przyspiesza płowienie koloru włosów, a także siwienie.

Kérastase Ultime do włosów zniszczonych

Olejki do włosów z serii Kérastase UltimeKérastase Elixir Ultime Cheveux Abimes to olejek stworzony dla włosów zniszczonych zabiegami fryzjerskimi, uszkodzonych na całej długości, suchych i mało elastycznych. Składniki odżywcze i antyoksydacyjne zawarte w serum wnikają w łuskę włosów, odbudowując ubytki w ich strukturze. Serum Kérastase do włosów zniszczonych zawiera w składzie witaminy A i C oraz wapń, którego ilość w komórkach ciała zmniejsza się wraz z upływem czasu. Około 50 roku życia wartość wapnia sukcesywnie spada, a wraz z tym procesem włos staje się bardziej kruchy i łamliwy. Olejek to także źródło aminokwasów, które niczym cegiełki wbudowują się w trzon włosa, latając jego ubytki. Białko sprawia, że włosy są sprężyste, mocne i lśniące. Elixir pachnie wanilią oraz kwiatami, a jego zapach gra we włosach przez wiele godzin.

Wszystkie olejki Kérastase Ultime posiadają zdecydowanie lekką formę, która odżywia włosy bez efektu nadmiernego obciążenia fryzury. Fanom klasycznej formy olejku polecamy serum pielęgnacyjne Kérastase Ultime o pięknym korzennym zapachu i równie delikatnej formule.

190,49
36,99


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *