serum do włosów

Serum regenerujące końcówki włosów

Serum regenerujące końcówki włosów L'Oreal Absolut Repair Cellular Unifibrine zostało sprawdzone przez jedną z naszych testerek. Przeczytaj jej opinię - jak działa kosmetyk i czy spełnia obietnice producenta?

Czytaj więcej
roślinne komórki macierzyste

Roślinne Komórki Macierzyste (w skrócie RKM lub komórki pnia) coraz częściej występujące w produktach pielęgnacyjnych, to nic innego, jak tarcza ochronna i antyrodnikowa przeciw procesom starzenia się skóry ciała oraz włosów. Wprowadzenie technologii komórek macierzystych stało się istotnym przełomem w świecie kosmetologii i nadzieją, na przedłużenie młodości naszej skóry. Roślinne komórki macierzyste najczęściej pozyskuje się z róży alpejskiej lub odmiany szwajcarskiej  jabłoni domowej Malus Domestica.

Czytaj więcej
serum do włosów

Serum do włosów to kosmetyk pielęgnacyjno-stylizujący, którego głównym zadaniem jest nawilżyć, zdyscyplinować i zabezpieczyć włosy przed działaniem czynników zewnętrznych. Serum to skondensowane substancje aktywne w wysokim stężeniu (o wiele silniejszym niż w zwykłych odżywkach), o działaniu wzmacniającym włosy słabe i rozdwajające się.

Czytaj więcej
olejek wzmacniający do włosów

Jeśli masz włosy suche, osłabione, porowate i walczysz z ich elektryzowaniem, powinnaś wypróbować olejek wzmacniający włosy. Jednym z takich preparatów jest przetestowane przez Małgosię serum Joico K-Pak Restorative Oil. Oto wrażenia naszej Testerki ze stosowania kosmetyku Joico.

Czytaj więcej
Olejki do włosów z serii Kérastase Ultime

Pielęgnacyjne olejki do włosów Kérastase Ultime mają trzy nowe rodzaje. Olejki do włosów K Ultime to teraz świadoma pielęgnacja, oparta na określonych potrzebach naszych włosów. Włosy cienkie lubią nawilżenie i objętość, włosy farbowane kochają blask i wygładzenie, włosy zniszczone wymagają odżywienia i wzmocnienia na całej swej długości. Nowe olejki Kérastase to nie tylko innowacyjna technologia, ale i upiększająca, wszechstronna pielęgnacja służąca wszystkim rodzajom włosów. Kérastase Ultime w kilku wymiarach – dostosuj kosmetyk do swoich potrzeb!

Czytaj więcej

Pozbaj nowe olejki Kérastase Ultime w 3 nowych rodzajach.

Czytaj więcej
serum do włosów kerastase

Serum do włosów Kérastase Fibre Architecte Dual Serum należy do serii silnie regenerującej, stworzonej dla włosów zniszczonych, pozbawionych objętości lub bardzo suchych. Kosmetyku używamy według uznania, wyłącznie na samych końcówkach włosów lub na całej ich długości, jeśli włosy potrzebują konkretnej odbudowy. Co różni serum do włosów Kérastase od sztandarowego produktu firmy, czyli cementu termicznego i jak właściwie używać kosmetyku? Zapraszamy do lektury!

Czytaj więcej

Rozdaliśmy naszym Testerkom komplety kosmetyków z prośbą o ich przetestowanie. Prosiliśmy, by obiektywnie oceniły ich zalety jak i wady. Dziś opiszemy kolejny test. Nasza blogerka testowała Olejek do włosów L’Oreal Mythic Oil – poznaj jej opinię.

Czytaj więcej
Jedna z naszych testerek sprawdziła na własnych włosach działanie kosmetyku dostępnego w naszym sklepie Estyl.pl - Kuracja intensywnie nawilżająca włosy John Masters Organics.  Oceniła  i porównała  działanie z tym co obiecuje producent. Czytaj więcej
Matowe włosy to jeden z najbardziej uciążliwych problemów. Często przytrafia się kobietom, które bardzo dbają o kondycję swojej fryzury. Ich włosy nie są zniszczone, nie mają też tendencji do wypadania ani rozdwojonych końcówek. Dlaczego mają zatem matowe włosy mimo pielęgnacji? Problem może leżeć w złym doborze kosmetyków lub w błędach w myciu włosów (technika ma znaczenie!). Poznaj kilka sposób na przywrócenie Twojej fryzurze blasku. Czytaj więcej
Olejek pielęgnacyjny Kérastase Elixir Ultime Oleo Complex to ostatni hit kosmetyczny firmy Kérastase. Na pozór nie ma w tym nic dziwnego, bowiem większość produktów do włosów Kérastase cieszy się dużym uznaniem wśród klientów salonu. Czytaj więcej