serum do włosów

Serum regenerujące końcówki włosów

Serum regenerujące końcówki włosów L'Oreal Absolut Repair Cellular Unifibrine zostało sprawdzone przez jedną z naszych testerek. Przeczytaj jej opinię - jak działa kosmetyk i czy spełnia obietnice producenta?

Czytaj więcej
roślinne komórki macierzyste

Roślinne Komórki Macierzyste (w skrócie RKM lub komórki pnia) coraz częściej występujące w produktach pielęgnacyjnych, to nic innego, jak tarcza ochronna i antyrodnikowa przeciw procesom starzenia się skóry ciała oraz włosów. Wprowadzenie technologii komórek macierzystych stało się istotnym przełomem w świecie kosmetologii i nadzieją, na przedłużenie młodości naszej skóry. Roślinne komórki macierzyste najczęściej pozyskuje się z róży alpejskiej lub odmiany szwajcarskiej  jabłoni domowej Malus Domestica.

Czytaj więcej
serum do włosów

Serum do włosów to kosmetyk pielęgnacyjno-stylizujący, którego głównym zadaniem jest nawilżyć, zdyscyplinować i zabezpieczyć włosy przed działaniem czynników zewnętrznych. Serum to skondensowane substancje aktywne w wysokim stężeniu (o wiele silniejszym niż w zwykłych odżywkach), o działaniu wzmacniającym włosy słabe i rozdwajające się.

Czytaj więcej
olejek wzmacniający do włosów

Jeśli masz włosy suche, osłabione, porowate i walczysz z ich elektryzowaniem, powinnaś wypróbować olejek wzmacniający włosy. Jednym z takich preparatów jest przetestowane przez Małgosię serum Joico K-Pak Restorative Oil. Oto wrażenia naszej Testerki ze stosowania kosmetyku Joico.

Czytaj więcej
Olejki do włosów z serii Kerastase Ultime

Pielęgnacyjne olejki do włosów Kerastase Ultime mają trzy nowe rodzaje. Olejki do włosów K Ultime to teraz świadoma pielęgnacja, oparta na określonych potrzebach naszych włosów. Włosy cienkie lubią nawilżenie i objętość, włosy farbowane kochają blask i wygładzenie, włosy zniszczone wymagają odżywienia i wzmocnienia na całej swej długości. Nowe olejki Kerastase to nie tylko innowacyjna technologia, ale i upiększająca, wszechstronna pielęgnacja służąca wszystkim rodzajom włosów. Kerastase Ultime w kilku wymiarach – dostosuj kosmetyk do swoich potrzeb!

Czytaj więcej
kerastase elixir

Pozbaj nowe olejki Kerastase Ultime w 3 nowych rodzajach.

Czytaj więcej