relaks

Dzień Kobiet - pewnie wiele z Was powie, że to dzień jak co dzień. Rano, bądź wieczorem otrzymamy kwiatki i czekoladki od naszej drugiej połówki, ojca, brata, teścia i pozostałej części męskiej drużyny znajdującej się w naszym otoczeniu. I tak siedząc i rozmyślając nad tym co Wam dzisiaj napisać, a po głowie chodziły mi na przykład standardowe życzenia stwierdziłam, że... to jest przecież dzień kiedy bez zahamowania możemy zadbać o siebie! Co Wy na to? Chcecie zobaczyć mój plan na Dzień Kobiet bez skrupułów?

Czytaj więcej
zimowe wieczory

Zimowe wieczory charakteryzują się tym, że raczej spędzamy je w domu. Gdy jest zimno za oknem ciepło domowego ogniska sprawia, że ta zimowa aura jakoś nam nie przeszkadza. Przygotowałam dla Was propozycje książkowe na zimowe wieczory. Nie wypada przecież całej zimy spędzić przed telewizorem

Czytaj więcej

Zastanawiam się czy któraś z Was już słyszała, albo i nawet używała tych maleńkich, przeuroczych i pachnących cudeniek od Bomb Cosmetics, które nie tylko wyglądają, pachną i swym wyglądem przyciągają, ale przede wszystkim baaaardzo dbają o naszą skórę...hmmm? Brzmi nieźle, prawda?

Czytaj więcej
Zapewne każda z Nas ma za sobą i dobrze zna babskie posiedzenia, wieczory w gronie przyjaciółek, plotki, ploteczki, przekąski, śmiechy i chichy no i wino, wino, wino i jeszcze raz wino ... ;-) Dziś zastanawiam się co zrobić by urozmaicić Nam spotkanie z przyjaciółkami. Czytaj więcej
Święta, święta…z pewnością to wyjątkowy czas i chyba wszyscy wyczekujemy ich całym rokiem, potem wpadamy w zakupowe szaleństwo, często niestety na ostatnią chwilę, gotowanie, sprzątanie, gotowanie, sprzątanie…ale zaraz, zaraz, gdzie w tym wszystkim czas dla siebie, spokój ducha, odprężenie, jednym słowem RELAKS!

Uświadomiłam sobie, jak dobrze jest w tym ferworze świątecznych przygotowań, znaleźć czas dla siebie, odseparować się od otoczenia i pomyśleć o sobie. Krótko mówiąc chciałabym przedstawić sposoby na relaks przed świętami i zaproponować Wam kilka przyjemności.

Czytaj więcej