słabe włosy

Aminexil to nazwa opatentowanej substancji chemiczno-kosmetycznej, której podstawowym zadaniem jest zapobieganie okresowemu, wzmożonemu wypadaniu włosów oraz łysieniu. Aminexil działa w samym mieszku włosowym, poprawiając metabolizm komórek włosa, pogrubiając go i odżywiając w punkcie wzrostu. Aminexil zapobiega także nadmiernemu włóknieniu i sztywnieniu kolagenu znajdującego się w sąsiedztwie osłabionych cebulek włosowych.

Czytaj więcej

Włosy są dla kobiet tak ważne, jak dla mężczyzn drogie i markowe auta. Patrząc tymi kategoriami, ubytek czupryny i wzmożone wypadanie włosów są nie tylko problemem estetycznym. Utrata gęstości włosów wiąże się z poważnymi kompleksami i zaniżonym poczuciem własnej wartości. Dla kobiet, każdy włos jest na wagę złota, dlatego nie lubimy ich utraty, a do procesu wypadania włosów podchodzimy niezwykle emocjonalnie. Wiosna to nieciekawy okres dla czupryn, linieją nie tylko zwierzęta, ale i ludzie gubią większe ilości włosów, niż zwykle. Dziś o tym dlaczego tak się dzieje i jak temu zaradzić?

Czytaj więcej
odżywka do włosów normalnych

W ramach testów Klara sprawdza działanie kolejnego kosmetyku do włosów firmy Joico. Tym razem jest to odżywka do włosów normalnych Daily Care. Jeśli także masz włosy cienkie, przesuszone na końcach i osłabione, Joico Daily Care może być dla Ciebie idealny.

Czytaj więcej