włosy porowate

kuracja odżywcza do włosów

Rahua Finishing Treatment to kuracja odżywcza do włosów. Kosmetyk regeneruje uszkodzone pasma, chroni przed czynnikami zewnętrznymi oraz wzmacnia słabe włosy. Zadaniem Małgosi była obiektywna ocena walorów oraz wad recenzowanego produktu.

Czytaj więcej
włosy uwrażliwione

Z terminem "włosy uwrażliwione" spotkałam się wiele lat temu, podczas wizyty w ulubionym salonie Kérastase. Mój  fryzjer-stylista powtarzał, że ten gatunek włosa jest najbardziej podatny na wszelkiego rodzaju zniszczenia, dlatego wymaga wyjątkowej opieki. Nie było to żadne pocieszenie, jednak dzięki temu rozpoczęłam swoją przemyślaną walkę z  wiecznie niekiełznaną, suchą fryzurą. Zasłyszany termin o uwrażliwieniu moich włosów,  stanowił zaczątek przygody ze świadomym włosomaniactwem i rozpoczął ciekawy okres w moim życiu. Jeśli Twoje włosy nie reagują na pielęgnację tak , jak byś sobie życzyła, być może także posiadasz włosy uwrażliwione.

Czytaj więcej
włosy elektryzujące się

Elektryzowanie się włosów to efekt niedostatecznego ich nawilżenia, zmiennej pogody i suchego powietrza w domu.  To dlatego z nadmiernym puszeniem włosów spotykamy się zwykle podczas pochmurnej jesieni lub mroźnej zimy. Wystarczy kilka zmian w pielęgnacji i stylizacji fryzury, by zminimalizować ten uciążliwy problem. Dziś o tym, jak pielęgnować włosy elektryzujące się.

Czytaj więcej
olejek wzmacniający do włosów

Jeśli masz włosy suche, osłabione, porowate i walczysz z ich elektryzowaniem, powinnaś wypróbować olejek wzmacniający włosy. Jednym z takich preparatów jest przetestowane przez Małgosię serum Joico K-Pak Restorative Oil. Oto wrażenia naszej Testerki ze stosowania kosmetyku Joico.

Czytaj więcej