żel do włosów

żel do włosów

Stylizujący żel do włosów dla mężczyzn Alterna Bamboo MEN Power Hold Maximum Strenght zawiera wzmacniający ekstrakt z bambusa oraz odżywczy olejek z nasion konopi. Efekt stylizacji włosów utrzymuje się nawet podczas deszczu.

Czytaj więcej
kuracja do stylizacji włosów

Aleksandra testowała dla nas kosmetyki odbudowujące i stylizujące włosy zniszczone z serii Alterna Caviar. Jej zadaniem była obiektywna ocena walorów oraz wad recenzowanej serii. Kuracja do stylizacji włosów Alterna Caviar Seasilk Oil Gel okazała się bardzo przydatnym kosmetykiem, który nie tylko utrwala fryzurę, lecz także nadaje jej blasku.

Czytaj więcej
kręcone fryzury

Żel do włosów jest kosmetykiem o właściwościach nabłyszczających oraz usztywniających włosy. Produkt pozwala też na perfekcyjne zaakcentowanie pojedynczych kosmyków naszej fryzury.

Czytaj więcej
żel stylizujący

Włosy kręcone wymagają regularnego nawilżenia. Zapobiega to puszeniu loków. Naturalnym składnikiem nawilżającym jest aloes. Na nim bazuje żel stylizujący John Masters Organics z dodatkiem pomarańczy. Żel zawiera także proteiny jedwabiu. Uwielbiasz pomarańcze? Twoje włosy też je polubią.

Czytaj więcej
Kolejna recenzja kosmetyku do włosów sprawdzona przez naszą testerkę. Żel do włosów Goldwell Crystal Turn to właśnie w tej recenzji Edyta opisze Wam co sądzi na jego temat. Czytaj więcej
Rozdaliśmy naszym koleżankom komplety kosmetyków z prośbą o ich przetestowanie. Prosiliśmy, by obiektywnie oceniły ich zalety jak i wady. Kosmetyki zostały ocenione w 7 kategoriach: Czytaj więcej