Żel do włosów

Żel do włosów jest kosmetykiem o właściwościach nabłyszczających oraz usztywniających włosy. Produkt pozwala też na perfekcyjne zaakcentowanie pojedynczych kosmyków naszej fryzury.

Na włosach długich i półdługich lub fryzurach typu bob – mogą to pazurki, cieniowanie, zaakcentowane końcówki włosów lub modny ostatnio efekt „wet look”. Na włosach krótkich żel do włosów daje efekt zmierzwienia, blasku i zdecydowanego zagęszczenia fryzury.

żel do włosów
Żel do włosów polecamy do wykonania modnych ostatnio fryzur w stylu Pixie lub na irokeza, które wymagają kosmetyków utrwalających nieład na głowie. Żel do stylizacji to także wymarzony kosmetyk do podkreślania skrętu włosów falowanych i kręconych. Żele do włosów występują w rożnych rodzajach i  posiadają różne moce utrwalania fryzur. Dla włosów cienkich idealne będą żele zwiększające objętość włosów, fryzury długie polubią żele nabłyszczające, pielęgnujące i poprawiające układanie włosów, zaś włosy krótkie zwykle wymagają żelu o silnej mocy utrwalającej. Dla miłośniczek kosmetyków naturalnych polecamy organiczny żel do włosów, pozbawiony silikonów, parabenów oraz alkoholu w składzie.

loreal_liss_control_150ml

Żel do stylizacji włosów nakładamy na wilgotne jeszcze pasma fryzury, rozcierając kosmetyk w dłoniach. Na włosach suchych żelu używamy rozsądnie, by nie obciążyć włosów. Polecamy żel do włosów kręconych Loreal Liss Control – żel-krem wygładzająco-dyscyplinujący  oraz żel do włosów matowych –MoroccanOil żel do stylizacji .

moroccanoil_styling_gelDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *