grzywka

fryzury na jesień

Jesienne fryzury mają w sobie coś z nostalgicznej atmosfery tej pory roku. Subtelne koki, naturalne fale wyglądają, jakby były ułożone przez wiatr. Oglądając jesienne pokazy mody, można zauważyć nowe i śmiałe projekty. Jednak fryzury modelek są jedynie tłem dla ekstrawaganckich ubiorów. W tym sezonie na pewno każda z nas znajdzie odpowiednią stylizację włosów do swojego wyglądu oraz stylu życia. Zainspiruj się!

Czytaj więcej

Grzywka co jakiś czas wraca i staje się hitem mody. To dobre rozwiązanie, jeśli Twoje rysy twarzy i typ włosów sprawiają, że dobrze prezentujesz się z takim wizerunku. Jednak nie każdy rodzaj włosów tworzy idealny duet z grzywkami. Ładna grzywka to taka, która układa się tak, jak sobie tego życzymy, a nie tak jak nam wyjdzie. Jeśli potrafisz zapanować nad fryzurą to rozwiązanie idealne, jeśli masz włosy problematyczne przemyśl dobrze tą decyzję. Dziś o tym, komu pasuje grzywka, a kto powinien jej unikać.

Czytaj więcej
Popularne triki fryzjerskie

Każda z nas przeżyła choć raz gorszy dzień swoich włosów. Przetłuszczanie włosów, mało witalna grzywka lub cienkie, opadające włosy to problemy fryzur dnia powszedniego. Polecamy popularne triki fryzjerskie, które pomogą Wam się uporać z tymi problemami.

Czytaj więcej
Najmodniejsze fryzury na wiosnę 2013

Jakie są najmodniejsze fryzury na wiosnę 2013? Pokazy mody takich kreatorów jak Valentino, Ralph Lauren, Chanel czy Givenchy na nowo odnajdują piękno w prostocie i naturalności. Kobiece fryzury na wiosnę 2013 zamiast szokować, zachwycają swym klasycznym ujęciem, świeżością i delikatnością. Dziś pierwsza część artykułu.

Czytaj więcej
Warkocze w prostych fryzurach

Sploty, kłosy i wymyślne konstrukcje misternych plecionek - ten piękny obrazek lansowany przez media jest często nie do osiągnięcia bez pomocy sztabu stylistów. Dla wielu kobiet fryzury z wybiegów stanowią inspirację, jednak samie w sobie są nieosiągalne. Tymczasem łatwe do wykonania warkocze w prostych fryzurach mogą być ozdobą długich włosów i niezwykle „pieprznym” elementem dekoracyjnym. Proste fryzury z elementami warkoczy i splotów może zrobić niemal każda z nas i to bez wielkiego wysiłku. Dziś o sztuce prostoty, czyli jak zwykły warkocz zmienia nasz wizerunek.

Czytaj więcej

Bardzo często krótkie fryzury utożsamiane są mylnie z brakiem kobiecości i typowymi chłopczycami. Styliści fryzur mówią co innego – krótkie włosy mogą wyglądać tak samo stylowo, jak każda inna fryzura z włosów długich. Nosząc dobrze ostrzyżone krótkie włosy możesz być pewna, że nie umkniesz uwadze otoczenia i nie wtopisz w bezosobowy tłum. Zobacz wariacje najciekawszych krótkich fryzur z grzywką i spróbuj wyczarować je na swojej głowie.

Czytaj więcej