krem do loków

krem do loków

Wypróbowałaś już wiele kosmetyków stylizacyjnych do włosów kręconych, ale z żadnego nie byłaś w pełni zadowolona? Być może Twoje wymagania spełni krem do loków Bamboo Style Super Natural Curl. Nasza Testerka wypróbowała jego działanie i oceniła kosmetyk na 5.

Czytaj więcej
przesuszone loki

Edyta codziennie próbuje ułożyć swoje przesuszone loki. Nie jest to łatwe, dlatego daliśmy jej do przetestowania zestaw profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji włosów marki L'Oreal. W jego skład wchodzi m.in. krem kontrolujący przesuszone loki. Przeczytajcie jej recenzję.

Czytaj więcej

W dzisiejszym wpisie przeczytacie recenzje kolejnego przetestowanego kosmetyku, a jest nim Krem do loków Schwarzkopf Osis Twin Curl. Nasza testerka sprawdziła czy to co mówi producent jest prawdą i oceniła szampon biorąc pod uwagę kilka wytycznych.

Czytaj więcej
Co jakiś czas dajemy naszym testerkom do wypróbowania kosmetyki z oferty sklepu Estyl.pl. Sprawdzają one na sobie konsystencję, zapach i działanie. Oceniają kosmetyki i porównują ich działanie z tym co obiecuje producent. Dziś pora na kolejny test - Krem do loków TIGI Foxy Curls Czytaj więcej