kuracja do włosów

Czekaliśmy na nie od kilku miesięcy i wreszcie są! Nowe kuracje do włosów Kérastase Fusio Dose. Pierwsza myśl – wyglądają podobnie, a więc co się zmieniło? Czytaj więcej
ampułki do włosów zniszczonych

Kérastase Nutritive Aqua Oleum to ampułki do włosów zniszczonych i szorstkich, pozbawionych połysku oraz sprężystości. Kuracja odżywia włosy suche, poprawiając ich strukturę i stopień nawilżenia. Zadaniem Oli była obiektywna ocena walorów oraz wad recenzowanego produktu.

Czytaj więcej
ampułki do włosów

Ampułki do włosów Alterna Caviar to kuracja zwiększająca gęstość włosów. Zmniejsza ilość wypadających  włosów. Stosuje się ją raz w tygodniu. Cebulki włosów stają się grubsze i mocno osadzone w skórze głowy.

Czytaj więcej
kuracja do stylizacji włosów

Aleksandra testowała dla nas kosmetyki odbudowujące i stylizujące włosy zniszczone z serii Alterna Caviar. Jej zadaniem była obiektywna ocena walorów oraz wad recenzowanej serii. Kuracja do stylizacji włosów Alterna Caviar Seasilk Oil Gel okazała się bardzo przydatnym kosmetykiem, który nie tylko utrwala fryzurę, lecz także nadaje jej blasku.

Czytaj więcej
wypadanie włosów

Dziś ulubiona przez Was forma artykułu – fakty i mity na temat pielęgnacji włosów. Wypadanie włosów, bo z tym weźmiemy się za bary, zwykle spędza nam sen z powiek. Liczymy każdy pojedynczy włos, szukamy różnych sposobów na ich wzmocnienie, zapominając o przeanalizowaniu i weryfikacji codziennych zabiegów pielęgnacyjnych. Fakty i mity na temat wypadania włosów – zapraszamy na konfrontację stereotypowych lub obiegowych teorii z rzeczywistością.

Czytaj więcej
włosy blond

Włosy blond występują w naturze dość rzadko. W Polsce mniej niż połowa Pań deklaruje, że są naturalnymi blondynkami, na świecie jest ich o wiele mniej. Blond, mimo że tak pożądany, z roku na rok staje się towarem deficytowym, nic więc dziwnego, że często uciekamy się do koloryzacji włosów. Co ciekawe, według przeprowadzanych badań, dla wielu Panów bardziej atrakcyjne wydają się być farbowane blondynki, niż te naturalne. Dziś o tym, jak odświeżyć i podkreślić jasny kolor włosów oraz zapobiegać ich szarzeniu i wypłukiwaniu barwnika.

Czytaj więcej
kerastase chronologiste

Firma Kerastase wprowadziła na rynek kosmetyczny kolejny rytuał regenerujący, który jest w stanie poprawić kondycję nawet najbardziej zniszczonych włosów. Kérastase Chronologiste, bo o nim mowa, jest nie tylko ekskluzywną, ale i najbardziej spektakularną  formą ich intensywnej odnowy. Dzięki niemu pielęgnacja włosów przyniesie szybkie i widoczne efekty!

Czytaj więcej