Kérastase Fusio Dose Concentre – nowa odsłona kultowych kuracji do włosów!

Czekaliśmy na nie od kilku miesięcy i wreszcie są! Nowe kuracje do włosów Kérastase Fusio Dose. Pierwsza myśl – wyglądają podobnie, a więc co się zmieniło?

Kérastase Booster

Foto: vimeo.com

Kuracje Kérastase Fusio Dose Concentre pozwalają dopasować efekt jaki chcemy uzyskać do rodzaju naszych włosów. Przy tym nie zamykają się w sztywnych ramach, lecz pozwalają na wiele kombinacji – ampułkę możemy dowolnie mieszać z boosterem. Nowe kuracje pozwalają na stworzenie aż 20 takich mieszanek!

Dostępne są 4 rodzaje kuracji:

Kérastase Fusio Dose

Dobrać można do nich jeden z 5 wzmacniaczy:

Kérastase Booster

Wcześniejsza wersja kuracji Kérastase Fusio Dose posiadała także 4 ampułki, ale do tego tylko 4 wzmacniacze, które kryły się w formie nakrętki – nasadki o pojemności 0,4 ml nakładanej na ampułkę. Teraz wzmacniacze mają pojemność 120 ml i uzupełniają ampułki Fusio Dose.

Jak wygląda zabieg z  użyciem kuracji Fusio Dose?

Na umyte, osuszone ręcznikiem włosy nakładamy za pomocą aplikatora wymieszane wcześniej zawartość ampułki i wzmacniacza. Spryskujemy włosy pasmo po paśmie. Kuracja Fusio Dose działa już w trakcie nakładania dzięki czemu nie musimy czekać kolejnych minut. Po nałożeniu kuracji na całe włosy spłukujemy ją ciepłą wodą. Modelujemy włosy jak zawsze i cieszymy się efektami.

Na filmiku efekty zabiegu przy użyciu kuracji Fusio Dose Pixelist oraz wzamcniacza Booster Nutrition.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *