Kérastase Fusio Dose Concentre – nowa odsłona kultowych kuracji do włosów!

Czekaliśmy na nie od kilku miesięcy i wreszcie są! Nowe kuracje do włosów Kérastase Fusio Dose. Pierwsza myśl – wyglądają podobnie, a więc co się zmieniło?

Kérastase Booster

Foto: vimeo.com

Kuracje Kérastase Fusio Dose Concentre pozwalają dopasować efekt jaki chcemy uzyskać do rodzaju naszych włosów. Przy tym nie zamykają się w sztywnych ramach, lecz pozwalają na wiele kombinacji – ampułkę możemy dowolnie mieszać z boosterem. Nowe kuracje pozwalają na stworzenie aż 20 takich mieszanek!

Dostępne są 4 rodzaje kuracji:

Kérastase Fusio Dose

Dobrać można do nich jeden z 5 wzmacniaczy:

Kérastase Booster

Wcześniejsza wersja kuracji Kérastase Fusio Dose posiadała także 4 ampułki, ale do tego tylko 4 wzmacniacze, które kryły się w formie nakrętki – nasadki o pojemności 0,4 ml nakładanej na ampułkę. Teraz wzmacniacze mają pojemność 120 ml i uzupełniają ampułki Fusio Dose.

Jak wygląda zabieg z  użyciem kuracji Fusio Dose?

Na umyte, osuszone ręcznikiem włosy nakładamy za pomocą aplikatora wymieszane wcześniej zawartość ampułki i wzmacniacza. Spryskujemy włosy pasmo po paśmie. Kuracja Fusio Dose działa już w trakcie nakładania dzięki czemu nie musimy czekać kolejnych minut. Po nałożeniu kuracji na całe włosy spłukujemy ją ciepłą wodą. Modelujemy włosy jak zawsze i cieszymy się efektami.

Na filmiku efekty zabiegu przy użyciu kuracji Fusio Dose Pixelist oraz wzamcniacza Booster Nutrition.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *