Redken

ampułki do włosów zniszczonych

Kérastase Nutritive Aqua Oleum to ampułki do włosów zniszczonych i szorstkich, pozbawionych połysku oraz sprężystości. Kuracja odżywia włosy suche, poprawiając ich strukturę i stopień nawilżenia. Zadaniem Oli była obiektywna ocena walorów oraz wad recenzowanego produktu.

Czytaj więcej
szampon do wrażliwej skóry głowy

Szampon do wrażliwej skóry głowy Redken Scalp Relief Soothing Balance doskonale koi nadwrażliwość skalpu. Kosmetyk jest na tyle delikatny, że może być używany codziennie. Zadaniem Anety była obiektywna ocena walorów oraz wad recenzowanego produktu.

Czytaj więcej
odżywka do wrażliwej skóry głowy

Zdrowe włosy zaczynają się od zdrowej skóry. Odżywka do wrażliwej skóry głowy Redken Scalp Relief Soothing sprawi, że codzienne mycie włosów nie będzie już konieczne. Kosmetyk zawiera ekstrakt z eukaliptusa i lukrecji, które działają kojąco na skórę głowy. Po zastosowaniu odzywki włosy nie są obciążone, ale też nie puszą się.

Czytaj więcej
szampon do włosów przetłuszczających się

Szampon do włosów przetłuszczających się Redken Scalp Oil Detox idealnie oczyszcza skórę głowy, nie wysusza włosów ani nie obciąża ich. Widocznie zmniejsza produkcję sebum, a włosy długo pozostają świeże.

Czytaj więcej
utrwalacz koloru do włosów blond

Utrwalacz koloru do włosów blond Redken Blonde Glam to idealny kosmetyk, który pozwala na zmniejszenie ilości wizyt u fryzjera. Nasza Testerka Ela wypróbowała go na swoich farbowanych blond włosach. Przeczytajcie jej opinię.

Czytaj więcej
odżywka do włosów blond

Włosy blond potrzebują specjalnej pielęgnacji, aby mogły zaprezentować swoje piękno w pełnej krasie. Odżywka do włosów blond Redken Blonde Glam nie tylko odżywia, lecz także rozjaśnia kolor włosów, sprawia, że są lśniące i mienią się refleksami.

Czytaj więcej
szampon do włosów blond

Szampony dedykowane konkretnemu kolorowi włosów - potrzebne czy zbędny wydatek? Każdy kolor włosów ma swoją specyfikę, na przykład blond potrafi wpadać w niemiłą dla oka żółć, łatwo traci świetliste refleksy. Do tego włosy blond bywają delikatne i cienkie. Szampon do włosów blond Rdeken Blonde Glam ożywia jasny kolor włosów, a dodatkowo dba o włosy przesuszone.

Czytaj więcej
Kuracja włosów na noc

Rano zawsze brakuje ci czasu, twoje włosy są zelektryzowane i trudno je doprowadzić do porządku? Kuracja włosów na noc Redken Real Control Overnight Treat została przetestowana na puszących się i przesuszonych lokach Klary.

Czytaj więcej
Redken Time Reset – seria pielęgnująca włosy osłabione

Wiele z nas obserwuje spadek kondycji włosów wraz z upływem czasu. Wbrew pozorom problem dotyka nie tylko panie po 50-ce, ale też dużo młodsze pokolenia. Wpływ na osłabienie włosów ma wiele czynników, od niewłaściwej pielęgnacji, po zaburzenia hormonalne. Te ostatnie dotykają rzeszę Pań – włosy stają się wówczas kruche, słabe i mało witalne. Podstawą jest wzmocnienie włosów i większa dbałość o skórę głowy. Równie istotny jest dobór właściwych środków kondycjonujących, które wzmocnią włosy i dodadzą fryzurze wigoru, blasku oraz objętości. Oto seria Redken Time Reset pielęgnująca włosy osłabione upływającym czasem i czynnikami zewnętrznymi.

Czytaj więcej
odżywka do włosów osłabionych wiekiem

Nasza Testerka Klara otrzymała zestaw pielęgnacyjnych kosmetyków do włosów marki Redken z serii Time Reset. Jej zadaniem było obiektywne opisanie wad i zalet preparatów. Tym razem testom została poddana odżywka do włosów osłabionych wiekiem.

Czytaj więcej
szampon do włosów starzejących się

Z wiekiem włosy stają się osłabione i potrzebują specjalnej pielęgnacji. Jednym z kosmetyków, który jest dostępny na rynku, jest szampon do włosów starzejących się Redken Time Reset. Nasza Testerka Klara wypróbowała go dla Was. Szampon zawiera m.in. łagodzącą zieloną herbatę, odbudowujące ceramidy i pielęgnujące olejki.

Czytaj więcej
Jeszcze więcej kosmetyków Redken w Estyl.pl! W związku ze zbliżającym się latem wprowadziliśmy do sprzedaży dwie nowe linie kosmetyków do pielęgnacji włosów marki Redken. Seria Redken Color Extend Sun przeznaczona do pielęgnacji włosów wystawionych na działanie słońca oraz Redken All Soft do pielęgnacji włosów łamliwych, kruchych i pozbawionych blasku. Specjalnie na lato polecamy duże pojemności w atrakcyjnie niskich cenach, dostarczanych bez kosztów dostawy. Nie czekaj, bądź gotowa na lato! Czytaj więcej

Kosmetyki Redken funkcjonują na rynku zachodnim od wielu lat. Dziś szumnie podbijają rynek wschodni, w tym Polskę. Ideą marki Redken jest przede wszystkim nie szkodzić, dlatego technologia kosmetyków tej firmy opiera się na trzech, głównych założeniach. Po pierwsze: nie podrażniać skóry głowy, po drugie: odbudowywać inteligentnie, po trzecie: dobierać serie pielęgnacyjne pod kątem określonych potrzeb włosów. Poznaj serie kosmetyków Redken i dobierz kurację dla swojej fryzury.

Czytaj więcej
Redken to amerykańska firma kosmetyczna, specjalizująca się w produkcji ekskluzywnych kosmetyków do pielęgnacji i stylizacji włosów. W ofercie firmy znajdziemy produkty dla kobiet, jak i kosmetyki do włosów przeznaczone wyłącznie dla mężczyzn. Czytaj więcej