Redken

ampułki do włosów zniszczonych

Kerastase Nutritive Aqua Oleum to ampułki do włosów zniszczonych i szorstkich, pozbawionych połysku oraz sprężystości. Kuracja odżywia włosy suche, poprawiając ich strukturę i stopień nawilżenia. Zadaniem Oli była obiektywna ocena walorów oraz wad recenzowanego produktu.

Czytaj więcej
szampon do wrażliwej skóry głowy

Szampon do wrażliwej skóry głowy Redken Scalp Relief Soothing Balance doskonale koi nadwrażliwość skalpu. Kosmetyk jest na tyle delikatny, że może być używany codziennie. Zadaniem Anety była obiektywna ocena walorów oraz wad recenzowanego produktu.

Czytaj więcej
odżywka do wrażliwej skóry głowy

Zdrowe włosy zaczynają się od zdrowej skóry. Odżywka do wrażliwej skóry głowy Redken Scalp Relief Soothing sprawi, że codzienne mycie włosów nie będzie już konieczne. Kosmetyk zawiera ekstrakt z eukaliptusa i lukrecji, które działają kojąco na skórę głowy. Po zastosowaniu odzywki włosy nie są obciążone, ale też nie puszą się.

Czytaj więcej
szampon do włosów przetłuszczających się

Szampon do włosów przetłuszczających się Redken Scalp Oil Detox idealnie oczyszcza skórę głowy, nie wysusza włosów ani nie obciąża ich. Widocznie zmniejsza produkcję sebum, a włosy długo pozostają świeże.

Czytaj więcej
utrwalacz koloru do włosów blond

Utrwalacz koloru do włosów blond Redken Blonde Glam to idealny kosmetyk, który pozwala na zmniejszenie ilości wizyt u fryzjera. Nasza Testerka Ela wypróbowała go na swoich farbowanych blond włosach. Przeczytajcie jej opinię.

Czytaj więcej
odżywka do włosów blond

Włosy blond potrzebują specjalnej pielęgnacji, aby mogły zaprezentować swoje piękno w pełnej krasie. Odżywka do włosów blond Redken Blonde Glam nie tylko odżywia, lecz także rozjaśnia kolor włosów, sprawia, że są lśniące i mienią się refleksami.

Czytaj więcej