Redken Time Reset – seria pielęgnująca włosy osłabione

Wiele z nas obserwuje spadek kondycji włosów wraz z upływem czasu. Wbrew pozorom problem dotyka nie tylko panie po 50-ce, ale też dużo młodsze pokolenia. Wpływ na osłabienie włosów ma wiele czynników, od niewłaściwej pielęgnacji, po zaburzenia hormonalne. Te ostatnie dotykają rzeszę Pań – włosy stają się wówczas kruche, słabe i mało witalne. Podstawą jest wzmocnienie włosów i większa dbałość o skórę głowy. Równie istotny jest dobór właściwych środków kondycjonujących, które wzmocnią włosy i dodadzą fryzurze wigoru, blasku oraz objętości. Oto seria Redken Time Reset pielęgnująca włosy osłabione upływającym czasem i czynnikami zewnętrznymi.

Redken Time Reset

Szampon Time Reset

Redken Time ResetSzampon Redken Time Reset zwiększa odporność włosów słabych i wiotkich. Kosmetyk posiada przezroczystą, lekką formułę, która delikatnie oczyszcza włosy słabe. Szampon Redken Time Reset koi wrażliwą skórę głowy, eliminując porowatość fryzury. Dzięki temu włosy łatwo poddają się stylizacji, są bardziej nawilżone i gładkie. Szampon dodaje objętości i połysku włosom delikatnym, chroni też fryzurę przed szkodliwym promieniowaniem UV.

Odżywka Time Reset

Redken Time ResetOdżywka Redken Time Reset zwalcza oznaki starzenia się włosów spowodowane czasem, chorobami i czynnikami zewnętrznymi. Odżywka Redken uzupełnia strukturę włosów cienkich i słabych ceramidami, które wbudowują się w luki włosów niczym cegiełki. Dzięki temu fryzura zyskuje na objętości, włosy stają się pełne i bardziej elastyczne. Odżywka Time Reset zawiera w składzie silne antyoksydanty, jak olejek kamelii, zielona herbata, ceramidy, lipidy, które wzmacniają włosy, zapobiegając ich kruchości. Odżywka nie obciąża włosów i z powodzeniem może być używana jako kosmetyk codziennego użytku.

Seria kosmetyków Redken Time Reset poprawia ogólną kondycję włosów, odnawia ich wiotką strukturę, dodaje fryzurze blasku, objętości i nawilżenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *