Tangle Teezer

Kultowe szczotki do włosów Tangle Teezer pojawiły się na półkach naszego sklepu w nowych odsłonach! Nowy model i design zachwycił już pierwszych klientów. Dajcie się uwieść również i Wy! Czytaj więcej

Brytyjskie szczotki Tangle Teezer wywołały furorę na polskim rynku i stały się kultowe nie tylko wśród kobiet, lecz również wśród dzieci i mężczyzn. Ta sytuacja ukształtowała idealne pole dla nieuczciwych sprzedawców, którzy oferują nieoryginalne szczotki Tangle Teezer, znacznie odbiegające jakościowo i po części wizualnie od oryginalnych szczotek tej firmy. Jak zatem nie dać się oszukać i kupić oryginalną, pełnowartościową szczotkę Tangle Teezer?

Czytaj więcej
włosy uwrażliwione

Z terminem "włosy uwrażliwione" spotkałam się wiele lat temu, podczas wizyty w ulubionym salonie Kérastase. Mój  fryzjer-stylista powtarzał, że ten gatunek włosa jest najbardziej podatny na wszelkiego rodzaju zniszczenia, dlatego wymaga wyjątkowej opieki. Nie było to żadne pocieszenie, jednak dzięki temu rozpoczęłam swoją przemyślaną walkę z  wiecznie niekiełznaną, suchą fryzurą. Zasłyszany termin o uwrażliwieniu moich włosów,  stanowił zaczątek przygody ze świadomym włosomaniactwem i rozpoczął ciekawy okres w moim życiu. Jeśli Twoje włosy nie reagują na pielęgnację tak , jak byś sobie życzyła, być może także posiadasz włosy uwrażliwione.

Czytaj więcej