thebalm

Po gorącym i pełnym wrażeń końcu roku wkraczamy wielkimi krokami w karnawał. Makijaż na karnawał powinien wpisywać się w panujące trendy oraz idealnie współgrać z naszą urodą i kreacją wybraną na wieczór. Jakie więc trendy panują w tym sezonie?

Czytaj więcej
TheBalm

Produkty do makijażu marki TheBalm są uwielbiane przez kobiety. Przede wszystkim za trwałość, dobrą jakość, świetne odcienie, dzięki czemu bez problemu dopasujesz je do swojej cery i upodobań. Ich niewątpliwą zaletą są opakowania – niezwykły design sprawia, że od razu chcemy je mieć w swojej kolekcji! Niestety, co za tym idzie, nie należą one do najtańszych, a to sprawia, że pojawiają się podróbki kosmetyków, które kuszą niską ceną. Jak odróżnić oryginalne produkty? Dlaczego nie warto inwestować w podróbki?

Czytaj więcej

Temperatury wciąż rosną w górę, przez co z radością spędzamy coraz więcej czasu na świeżym powietrzu. Spacery, rowery, basen... A czy pomyślałyście chociaż przez chwilę, że podczas upalnych dni należy też trochę inaczej o siebie zadbać? Nasze nowości kosmetyczne to idealne produkty do pielęgnacji latem. Dzisiaj opowiem o tym, dlaczego powinny stać się waszym must-have.

Czytaj więcej

Wielkimi krokami zbliża się koniec kolejnego tygodnia. Tym samym przychodzimy z kolejnym podsumowaniem - Wspaniała Siódemka w tym tygodniu jest niezwykle ciekawa. Znalazły się w niej nie tylko kosmetyki do pielęgnacji włosów lecz również produkty makijażowe oraz produkt do pielęgnacji ciała. Sprawdź co w tym tygodniu królowało na listach zakupowych w naszym sklepie:)

Czytaj więcej

Zaczynamy na naszym blogu nowy cykl nazwany przez nas Ulubieńcy Tygodnia czyli inaczej "Wspaniała Siódemka". O co chodzi? Chcemy w tych krótkich, cotygodniowych wpisach przedstawiać Wam siedem produktów, które skradły Wasze serca. A więc zaczynamy!

Czytaj więcej
Dzisiejszy wpis będzie troszkę inny niż dotychczas były jego poprzedniki. Nie wykorzystamy chwili na opisanie jak wykonać trend 2016 krok po kroku. Dzisiaj chcemy Wam zaproponować kilka faktów dotyczących makijażu oczu. Mamy nadzieję, że ten wpis zdobędzie Wasze zainteresowanie. A więc zaczynamy! Czytaj więcej
WIOSENNY MAKIJAŻ – TREND 2016 Powraca i znika, powraca i znika… o kim mowa? Make up no make up czyli makijaż naturalny bądź jak kto woli makijaż bez makijażu. Niby takie banalne, a jednak większości nam sprawia zawód. Jak wykonać go idealnie, ale uzyskać efekt rozświetlonej, naturalnej, nie przerysowanej makijażem twarzy? Czytaj więcej

WIOSENNY MAKIJAŻ - TREND 2016

Nadszedł ten czas, że depresji zimowej mówimy “Do widzenia”. Zamykamy cały rozdział pod tą nazwą i zaczynamy cieszyć się chwilą. Spacery w parku mogą trwać teraz do późnych godzin wieczornych. Kto nie chciałby odpocząć po ciężkim dniu w parku wsłuchując się w szum błękitnej wody płynący z fontanny?

Czytaj więcej

WIOSENNY MAKIJAŻ - TREND 2016

Wiosną nareszcie możemy bezkarnie w każdej wolnej chwili oddawać się relaksowi. Beztroskie wycieczki na rowerze, pyszne śniadanie na balkonie czy notoryczny brak miejsc na siłowni zawsze będzie się kojarzyło z nadejściem ciepłych dni. Tak jak wiele sytuacji jest powtarzalnych wraz z nadejściem wiosny tak smokey eye w makijażu nigdy nie wyjdzie z mody.

Czytaj więcej
WIOSENNY MAKIJAŻ - TREND 2016 Czapki z głów idzie wiosna! Nareszcie możemy otworzyć okna i wpuścić rześkie powietrze do naszych domów. Otwórzmy więc nasze oczy na świat i cieszmy się tym wszystkim co daje nam ta cudowna pora roku. Otwórzmy je dzięki mocnej kresce. Czytaj więcej
WIOSENNY MAKIJAŻ - TREND 2016 Mimo to, że wiosna to czas gdzie kolory pobudzają Nas do życia w powietrzu unosi się zapach kwiatów. Natomiast śpiew ptaków napędza do wstania z łóżka. To w makijażu wiosennym jest zupełnie odwrotnie. W tym roku stawiamy na makijaż bez makijażu tzw. make up no make up. Czytaj więcej