Mocna kreska na powiece ? Hit tej WIOSNY

WIOSENNY MAKIJAŻ – TREND 2016

Czapki z głów idzie wiosna! Nareszcie możemy otworzyć okna i wpuścić rześkie powietrze do naszych domów. Otwórzmy więc nasze oczy na świat i cieszmy się tym wszystkim co daje nam ta cudowna pora roku. Otwórzmy je dzięki mocnej kresce.

W tym sezonie nie tylko kreska jest na linii wodnej czy linii rzęs. Mocne kreski na załamaniu powieki to jest prawdziwy hit na wiosnę – lato 2016. Zdecydujmy się na mocne kreski wykonane głównie przy pomocy eyelinera. W tym sezonie wszystko jest dozwolone – zaczynając od cienkiej kreski, poprzez kocie oko, a kończąc na mocno przerysowanej linii na załamaniu powieki. Nie bójcie się eksperymentować. Im więcej ekstrawagancji tym lepiej.

Makijaż – ESTYL.PL

OKIEM KREATORÓW MODY

W tym sezonie styliści nie bali się mocnego makijażu dzięki czemu na wybiegach można było zobaczysz istne szaleństwo w makijażu oczu. Popatrzcie i Wy co królowało na pokazach mody na całym świecie.

 

Makijaż wg Fendi 

Mocna kreska na załamaniu powieki – czy ktoś się odważy?

hbz-ss2016-trends-makeup-liner-fendi-bks-a-rs16-6791

źródło: harpersbazaar.com

Tory Burch 

Delikatna kreska a’la Audrey Hepburn dodaje szyku i elegancji

hbz-ss2016-trends-makeup-liner-gettyimages-488447554

źródło: harpersbazaar.com

ISSA

Zaznaczona dolna powieka czarną kreską oraz delikatna linia na górnej powiece są odpowiednie dla wszystkich kobiet, które nie lubią ekstrawagancji

issa-st-tropez-bmp_4563

źródło: cosmopolitan.com

Guy Laroche 

Rozmyte mocne kocie oko w połączeniu z delikatnym makijażem twarzy sprawdzi się doskonale na co dzień

hbz-ss2016-trends-makeup-liner-laroche-bks-m-rs16-7294

źródło: harpersbazaar.com

ŚWIATOWE GAZETY I ICH PUNKT WIDZENIA ELLE, HARPERS BAZAAR.

Mocną kreskę mogliśmy zobaczyć nie tylko na jednym pokazie. Nie uszło to również na bez echa w światowych magazynach modowych gdzie o najnowszych trendach zawsze możemy znaleźć słów kilka.

Według Harper’s Bazaar należy zwrócić uwagę na modelowanie łuku tak jak na pokazie Fendi. Warto również skupić się na wewnętrznej linii oczu. Czarny eyeliner powinien stać się nieodzownym kosmetykiem w wykonywaniu codziennego makijażu.

Cosmopolitan podkreśla jak w prosty, ale piękny w swoim efekcie daje nam makijaż połączony z kilku panujących w tym sezonie trendów. Świetlista cera, czerwone usta i mocne kocia kreska na powiece to makijaż idealny wiosną i latem tego roku.

Czarny eyeliner do wykonania najbardziej pożądanego makijażu tego sezonu znajdziecie w naszym sklepie:

The Balm Schwing Liquid – czarny eyeliner

schwing_eyeliner_681619802201

 

Makijaż – ESTYL.PL

 Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *