Niebieskie oczy

WIOSENNY MAKIJAŻ – TREND 2016

Nadszedł ten czas, że depresji zimowej mówimy “Do widzenia”. Zamykamy cały rozdział pod tą nazwą i zaczynamy cieszyć się chwilą. Spacery w parku mogą trwać teraz do późnych godzin wieczornych. Kto nie chciałby odpocząć po ciężkim dniu w parku wsłuchując się w szum błękitnej wody płynący z fontanny?

Każdy! Tak jak każdy z nas cieszy się z tych małych rzeczy – błękitu nieba, metalicznej wody w jeziorze czy rzece, tak cieszmy się tym kolorem na powiece. Odczarujmy brązy, beże, szarości, które królują na naszych twarzach w okresie zimowym i bawmy się kolorami. Od jasnego błękitu, po lazur, kobalt czy metaliczny odcień niebieskiego. Ten kolor ma rządzić. Pokryjmy nim całą powiekę, a dla mniej odważnych postawmy na kreskę w pięknym błękicie. Niebieskie niech będą cienie, kredki, eyelinery, a przede wszystkim nasze oczy.

Makijaż – ESTYL.PL

OKIEM KREATORÓW MODY

W tym sezonie styliści pokazali, że turkusowe oko może zachwycać. Jak przedstawili na swoich pokazach każda forma tego koloru jest dozwolona – od klasycznej kreski po ekstrawagancką formę makijażu w niebieskiej barwie. Zobaczmy jak wyglądało to na pokazach.

Makijaż wg Hugo Boss 

Turkusowa kreska nad górną linią rzęs sprawdza się doskonale

blue-eye-makeup-spring-2016-Boss

źródło: allure.com

Jonathan Saunders 

Podkreślone oko kobaltowym odcieniem niebieskiego pasuje na każdą okazję

LDN_6274_592x888

źródło: vogue.co.uk

Marc Jacobs 

Delikatne zaznaczenie wewnętrznego kącika oka doda każdej kobiecie klasy

hbz-ss2016-trends-makeup-blue-eyes-marc-jacobs

źródło: harpersbazaar.com

Chanel 

Ekstrawagancja w wykonaniu Chanel – czy ktoś się odważy?

Chanel-SS16-Beauty-Vogue-8Oct15-Chanel_b_426x639

źródło: vogue.co.uk

ŚWIATOWE GAZETY I ICH PUNKT WIDZENIA ELLE ORAZ HARPERS BAZAAR.

Jak się domyślacie o panującym trendzie piszą trendsetterskie magazyny. Niebieskie oko opanowało pokazy o czym nie omieszkali wspomnieć Elle oraz Harpersbazaar.

Harpersbazaar odpowiada na pytanie najczęściej zadawane przez kobiety – “W jaki sposób mogę nosić niebieski makijaż oka?”. Odpowiedź brzmi w tym sezonie jednoznacznie – w każdy! Każda forma czy odcień jest dozwolona.

Według Elle niebieskim okiem możemy cieszyć się na wiele sposobów. Poprzez delikatną błękitną kreskę po całą powiekę w turkusie. Doskonale sprawdza się również wersja przedstawiona na pokazie 3.1 Phillip Lim gdzie turkus rozpościera się od środka do zewnętrznej części górnej linii rzęs oraz od wewnątrz do środka na dolnej powiece. Elle podkreśla, aby bawić się aktualnie panującym trendem, gdyż nie ważne w jakiej formie, ale jest po to aby dodać nam uroku.

Bawmy się każdym odcieniem niebieskiego. Poniżej dwa topowe kolory tego sezony czyli BLUE EYES

Divaderme Eyes Diamonds – satynowy błękit

de_satin_1

Drugi: satynowy emerald dostępny na naszej stronie ESTYL.PL ZAPRASZAMY

Makijaż – ESTYL.PLDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *