włosy słabe

Każdy rodzaj wypadania włosów jest problemem, wobec którego wiele mężczyzn i kobiet staje często bezradna. Jednak nie każde wypadanie włosów jest sobie równe. Jego nasilenie zależne jest od stanu naszego zdrowia, kondycji psychicznej, genów, pory roku, diety oraz sposobu pielęgnacji włosów. Sezonowe wypadanie to tylko jedna z odmian osłabienia kondycji włosów, dotykające nas na przestrzeni zmiany pór roku. Dziś o tym, dlaczego włosy wypadają jesienią i czym jest okresowe wypadanie włosów.

Czytaj więcej
zagęszczający szampon dla mężczyzn

Kérastase Homme Capital Force to zagęszczający szampon dla mężczyzn do codziennej pielęgnacji włosów. Szampon dodaje objętości włosom cienkim oraz wzmacnia włosy słabe i wypadające. Zadaniem Krzysztofa była obiektywna ocena walorów oraz wad recenzowanego produktu.

Czytaj więcej
Nowości John Masters Organics Scalp

Absolutna nowość na polskim rynku – linia John Masters Organics o działaniu wzmacniającym włosy słabe, cienkie i uwrażliwione. Jeśli dodatkowo Twoja fryzura przetłuszcza się nadmiernie, możesz liczyć na unormowanie tego procesu. W skład nowej serii John Masters wchodzą: szampon normalizujący, kuracja skóry głowy oraz odżywka w formie spraya.

Czytaj więcej
spray wzmacniający

Spray wzmacniający włosy Alterna Caviar Clinical Daily Root & Scalp Stimulator zawiera wyciąg z kawioru, witaminę C, jedwab morski i wyciąg z różeńca górskiego. Są tu także nowatorskie technologie, między innymi Enzymtherapy, która zwiększa przyswajanie składników, czy Age-Control Complex i Caviar Anty-Aging, które zapobiegają starzeniu się włosów i odbudowują ich zniszczoną strukturę.

Czytaj więcej
serum wzmacniające włosy

Serum wzmacniające włosy Kérastase Initialiste to wydajny i skoncentrowany kosmetyk pielęgnacyjny. Nasza Testerka stosowała je na wiele sposobów, w tym także poczyniła pewien test… Przeczytajcie o tym, jak serum wpłynęło na jej cienkie, przesuszone, wypadające, słabe włosy.

Czytaj więcej
włosy blond

Włosy blond występują w naturze dość rzadko. W Polsce mniej niż połowa Pań deklaruje, że są naturalnymi blondynkami, na świecie jest ich o wiele mniej. Blond, mimo że tak pożądany, z roku na rok staje się towarem deficytowym, nic więc dziwnego, że często uciekamy się do koloryzacji włosów. Co ciekawe, według przeprowadzanych badań, dla wielu Panów bardziej atrakcyjne wydają się być farbowane blondynki, niż te naturalne. Dziś o tym, jak odświeżyć i podkreślić jasny kolor włosów oraz zapobiegać ich szarzeniu i wypłukiwaniu barwnika.

Czytaj więcej
Wypadanie włosów jesienią

Gdy sukcesywnie gubimy włosy, walka o ich zachowanie staje się częścią życia codziennego, nierzadko przeradzając się w chorobliwą obsesję. Liczenie pojedynczych włosów, baczne oglądanie sitka w łazience, czy mierzenie obwodu swego kucyka, to tylko niektóre z zachowań towarzyszących temu zjawisku. Zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn problem wypadania włosów to nie problem zdrowotny, ale też zjawisko estetyczne, które silnie osłabia pewność siebie. Dziś o tym jak skutecznie dbać o włosy i skórę głowy, podczas ich sezonowego,  jesiennego wypadania.

Czytaj więcej
Pogodzenie się z faktem zmiany wyglądu fryzury nie znaczy, że mamy równie łatwo zaprzestać walczyć o swoje włosy. Mniej zanieczyszczone powietrze, lepsza woda i jedzenie, lepsze, bo młodsze geny - tak było kiedyś. Dziś towarzyszy nam stres, dym i zanieczyszczenia, ale też posiadamy na wyciągnięcie ręki skuteczną broń – kosmetyki zapobiegające starzeniu włosów, często już w samej cebulce. Warto ich używać nawet w formie prewencji, bo lepiej zapobiegać, niż leczyć.  Starzenie się włosów to nie naturalna rzecz, dowiedz się jak to opóźnić. Czytaj więcej