wrażliwa skóra głowy

szampon dla mężczyzn

Kérastase Homme Capital Force Vita-Energising to szampon dla mężczyzn do codziennej pielęgnacji włosów. Szampon rewitalizuje fryzurę, przywracając równowagę wrażliwej skórze głowy. Zadaniem Krzysztofa była obiektywna ocena walorów oraz wad recenzowanego produktu.

Czytaj więcej
Wrażliwa skóra głowy i seria Kérastase Sensidote

Wrażliwa skóra głowy przysparza wielu kłopotów w pielęgnacji włosów. By zrównoważyć dyskomfort w postaci świądu, czy pieczenia nie wystarczy skoncentrować się na doborze środka myjącego. Nadwrażliwa skóra wymaga zmian pozostałych nawyków pielęgnacyjnych. Poznajcie kosmetyki Kérastase Sensidote, które równoważą pracę wrażliwej skóry głowy.

Czytaj więcej

Sucha skóra głowy (i łuszcząca się) często mylona jest z łupieżem. Jeśli nie potrafisz odróżnić łupieżu od przesuszenia, postaw na szampon do wrażliwej skóry głowy, odżywkę nawilżającą, a w przypadku braku poprawy, odwiedź lekarza dermatologa. Sucha skóra głowy jest często nadwrażliwa, piecze i nieprzyjemnie swędzi, dlatego pierwsze skrzypce odgrywa tu łagodna pielęgnacja, świadoma stylizacja włosów oraz mądrze przeprowadzona dieta. Sucha skóra głowy i nieprawidłowe funkcjonowanie jej komórek to oznaka, że cały organizm cierpi na dysfunkcję. Dziś o tym, jak zminimalizować problem „suszy na głowie” za pomocą diety, jak chronić włosy przed niepożądaną utratą wilgoci oraz jakie są inne skutki nieleczonego przesuszenia skóry głowy.

Czytaj więcej
Wręczyliśmy naszej Testerce zestaw profesjonalnych kosmetyków do włosów z prośbą o ich przetestowanie. Zadaniem Anety była obiektywna ocena walorów oraz wad testowanej serii. W tej recenzji poznasz szampon do wrażliwej skóry głowy marki Goldwell. Czytaj więcej

 Nasze włosy, podobnie jak wszystkie komórki ciała ludzkiego, podlegają procesom starzenia się. Można być zdrowym jak ryba, prowadzić zdrowy i higieniczny tryb życia, nie poddawać włosów inwazyjnym zabiegom, a one i tak z wiekiem będą mniej podatne na układanie, coraz cieńsze i bardziej kruche. Upływ czasu powoduje, że mieszki włosowe przestają pracować na wysokich obrotach, pojawiają się pierwsze "siwki", włosy tracą swój blask i sprężystość. Poznaj oznaki starzenia się włosów.

Czytaj więcej
szampon do wrażliwej skóry głowy

Wręczyliśmy naszej Testerce Klarze zestaw kosmetyków Joico z prośbą o ich zrecenzowanie. Jej zadaniem była obiektywna ocena walorów oraz wad testowanej serii. Czy szampon do wrażliwej skóry głowy odpowiednio zajmie się także włosami?

Czytaj więcej