objętość fryzury

mgiełka do włosów

Mgiełka do włosów Alterna Bamboo Style Boho Waves nadaje objętość prostym włosom i utrwala loki. Kosmetyk bazuje na składnikach naturalnych, dzięki czemu mogą jej używać także osoby cierpiące na alergie.

Czytaj więcej
Popularne triki fryzjerskie

Każda z nas przeżyła choć raz gorszy dzień swoich włosów. Przetłuszczanie włosów, mało witalna grzywka lub cienkie, opadające włosy to problemy fryzur dnia powszedniego. Polecamy popularne triki fryzjerskie, które pomogą Wam się uporać z tymi problemami.

Czytaj więcej
włosy grube

Co druga kobieta wolałaby mieć dwa razy więcej włosów na głowie. Nie ma w tym niczego dziwnego. Bujna fryzura to dzisiaj synonim zdrowia, lepszego samopoczucia, a dla wielu Pań droga do sukcesu zawodowego. Niestety włosy grube, które dają wrażenie bardziej pełnej fryzury, także przysparzają wielu codziennych kłopotów. Dziś omówimy włosy grube: sposoby ich pielęgnacji i układania, dzięki którym będą wyglądały witalnie.

Czytaj więcej
włosy cienkie

Czy wiecie, że średnica włosów cienkich jest mniej więcej o 25 procent mniejsza od średnicy przeciętnych włosów normalnych? Przez to włosy cienkie sprawiają wrażenie, jakby było ich dużo mniej, niż jest w rzeczywistości. Wbrew pozorom właściciele włosów cienkich często dysponują bujną czupryną, co nierzadko nie ma odzwierciedlenia wizualnego. Jeśli zastanawiasz się czy posiadasz włosy cienkie, zapraszamy na dalszą część artykułu!

Czytaj więcej
Większa objętość fryzury – wypróbuj termoloki!

Ciepłymi wałkami można wyczarować wiele modnych i kobiecych fryzur nie naruszając przy tym struktury włosów. To podstawowa zaleta termoloków, wyróżniająca je wśród innych urządzeń do stylizacji włosów.  Termoloki nie niszczą włosów, są praktyczne i szybko odświeżą każdą fryzurę. Profesjonalne termoloki, jak Babyliss, Remington, czy Revlon mają zwykle w swym zestawie wałki o różnych grubościach. Pozwala to na kreowanie różnego rodzaju fryzur, co jest niewątpliwym atutem tego wynalazku. Dziś o tym, jak nadać włosom prostym więcej objętości przy użyciu dużych wałków i szybko reanimować naszą fryzurę.

Czytaj więcej
układanie włosów

Jak wiele kobiet marzę o pięknej i efektownej fryzurze każdego dnia. Niestety czasami mimo systematycznego dbania o włosy, fryzura nie układa się tak, jak by się życzyło – blask włosów pozostawia wiele do życzenia, grzywka odstaje, a codzienne produkty do stylizacji za nic w świecie nie chcą współpracować z włosami. Dziś o tym, jak radzić sobie z pielęgnacją oraz stylizacją włosów podczas tzw. gorszych dni i na co zwracać uwagę, gdy włosy nie chcą się układać.

Czytaj więcej