Ombre Hair

Balejaż czy Ombre Hair?

Ombre Hair to trend, który zdominował rynek fryzjerski i od kilku lat jest na nieustannym topie. Włosy Ombre noszą gwiazdy i celebryci, co nie oznacza, że nie królują one także na ulicach całego świata, w tym również Polski.

Coraz nowsze odmiany Ombre Hair przypominają mi coś sprzed lat – zwykły, prosty balejaż. Wielu fryzjerów uważa balejaże za przestarzałe i niemodne, mimo że niewiele różnią się od Ombre Hair. Oczywiście mam tu na myśli profesjonalnie wykonaną koloryzację, a nie efekt w postaci grubych pasm a’la zebra. Dzisiaj o podobieństwach i różnicach Ombre Hair oraz klasycznego balejażu.

Czytaj więcej

Kiedy na ulicach zaczęło królować ombre, a wszystkie gwiazdy zaczynały rozjaśniać końcówki włosów, zazwyczaj nosiło się je na lekkich, długich falach, a fryzura była domeną szatynek. Z czasem jednak zaczęto nosić ombre również na krótkich i średniej długości włosach. Powstały również odmiany tej koloryzacji, które wciąż wpisują się w obecne trendy i nie zanosi się na koniec tej mody!

Czytaj więcej
Fryzury Ombre Hair na jesień

Ombre Hair na jesień 2013 promuje nie tylko nowe rodzaje koloryzacji włosów, ale i sprawdzone rodzaje ich uczesań. Jesienno-zimowe fryzury Ombre w sezonie 2013/2014 wspaniale wyglądają niemal na każdej fakturze włosów. Oczywiście plażowe Ombre Hair ciągle wiedzie prym, urzekając swą prostotą, kobiecością i naturalnością. Jednak depczą mu już po piętach kolejne rodzaje Ombre, o czym w następnej odsłonie naszej Ombre opowieści.

Czytaj więcej

Ombre Hair to trend, który bezkonkurencyjnie podbił kobiece serca. Farbowanie włosów polegające na rozjaśnianiu końców to moda, która już od wielu sezonów jest na topie. Te kobiece, pełne wdzięku koloryzacje zaczęły jednak nieco różnić się od siebie. Ombre zamieniło się w sombre, bronde, ronze… Jak się nie pogubić w tych wszystkich technikach koloryzacji? Już wszystko wyjaśniamy!

Czytaj więcej
Jak farbować włosy jesienią? Ombre Hair

Technika Ombre Hair króluje na naszych głowach od kilku dobrych sezonów. Styliści i fryzjerzy nieustannie urozmaicają ten trend swoimi pomysłami, sugerując kolejne rozwiązania i rodzaje Ombre. Inna technika wykonania tej rozświetlającej koloryzacji włosów i mamy odmienioną, nową fryzurą. Bo w niuansach cała moc! Oto najnowsze pomysły na rozświetlającą fryzurę Ombre, prosto ze świata wielkiej mody.

Czytaj więcej
Włosy gładkie w sezonie 2013

Włosy w sezonie 2013 można nosić w wielu wariantach, dopasowując fryzurę do typu urody i stosownych okoliczności. Ogólna tendencja wśród modelek na pokazach mody, czy u uznanych stylistów, pokazuje dobitnie, że hitem sezonu 2013 są fryzury naturalne. Na wybiegach królują włosy gładkie i długie, rozwiane, grube fale, ale też mamy lekką ekstrawagancję w postaci nowej odmiany Ombre Hair. Dziś propozycje modnych gładkich uczesań i bardziej odważnych fryzur sezonu jesień-zima 2013.

Czytaj więcej
Ombre Hair, czyli rozjaśnienie końcówek włosów w taki sposób, by stworzyć naturalne i pełne gry świateł fryzury zostało niekwestionowanym hitem. Mimo że Ombre zawładnęło światem mody, jak każdy trend, przechodzi pewne modyfikacje. Odmian Ombre Hair jest wiele, jak wiele jest  zwolenniczek tego trendu. Mimo, że nie każda transformacja a'la Ombre mi się podoba myślę, że to doskonały pomysł na nudę na głowie i zbyt jednostronne patrzenie na sztukę fryzjerską. Czytaj więcej
Osoby, które interesują się modą z pewnością zauważyły na głowach gwiazd nowy trend dominujący przez ostatnie miesiące. Ombre Hair, bo tak nazywa się modny sposób koloryzacji włosów, przyszedł też do Polski. Modne fryzury w wydaniu a la Ombre Hair noszą Marina, Edyta Górniak, Natasza Urbańska, Monika Brodka, Weronika Rosati, do niedawna też Maja Sablewska, która teraz przefarbowała włosy na blond. Czytaj więcej