Fryzury Ombre Hair na jesień

Ombre Hair na jesień 2013 promuje nie tylko nowe rodzaje koloryzacji włosów, ale i sprawdzone rodzaje ich uczesań. Jesienno-zimowe fryzury Ombre w sezonie 2013/2014 wspaniale wyglądają niemal na każdej fakturze włosów. Oczywiście plażowe Ombre Hair ciągle wiedzie prym, urzekając swą prostotą, kobiecością i naturalnością. Jednak depczą mu już po piętach kolejne rodzaje Ombre, o czym w następnej odsłonie naszej Ombre opowieści.

Ombre Hair

fot. © organiccolorsystems.com

Upięcia Ombre

Ombre Hair sezonu 2013 wygląda dobrze nie tyko na czesanych wiatrem, rozpuszczonych plażowych włosach. Ombre możemy nosić zarówno w gładkich, eleganckich upięciach, jak i mniej zobowiązujących, żyjących swoim życiem koczach, splotach, czy kucykach. Oto propozycje upięć Ombre Hair na nadchodzący sezon jesienno-zimowy.

Ombre HairOmbre HairOmbre HairOmbre HairOmbre HairOmbre HairOmbre HairOmbre HairOmbre Hair

Do stylizacji upięć Ombre polecamy: organiczny żel dodający objętości i połysku John Masters Shine On oraz mgiełkę nabłyszczającą Alterna Bamboo Shine Mist.

Ombre plażowe

Plażowe fale to wymarzony look w stylu Ombre Hair. Modne będą zarówno luźne, opadające loki, jak i mocniej skręcone pasma włosów. Rozpuszczone fale w wydaniu Ombre Beach Waves prezentują się niezwykle atrakcyjnie, jednak wymagają starannej koloryzacji i pielęgnacji włosów. Im dłuższe nosimy włosy, tym bardziej będą narażone na czynniki zewnętrzne, jak ocieranie o ubrania, wiatr, szkodliwe promieniowanie. Ombre w wydaniu plażowym to doskonały pomysł dla włosów niezdefiniowanych, nieustannie puszących się i słabo kręcących. Wystarczy dobry środek do stylizacji i Ombre plażowe gotowe! Nie zapominajcie o nieustannym nawilżaniu fal i środkach ochronnych, jak olejki i sera nabłyszczające.

Ombre HairOmbre HairOmbre HairOmbre HairOmbre HairOmbre HairOmbre HairOmbre HairOmbre Hair

Do pielęgnacji i definicji plażowych fal polecamy: odżywkę wygładzającą John Masters Organics Cytrus i Gorzka Pomarańcza, krem do loków Goldwell StyleSign Curl Love oraz pastę definiującą fale John Masters Organics Wanilia i Mandarynka.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *