Włosy gładkie w sezonie 2013

Włosy w sezonie 2013 można nosić w wielu wariantach, dopasowując fryzurę do typu urody i stosownych okoliczności. Ogólna tendencja wśród modelek na pokazach mody, czy u uznanych stylistów, pokazuje dobitnie, że hitem sezonu 2013 są fryzury naturalne. Na wybiegach królują włosy gładkie i długie, rozwiane, grube fale, ale też mamy lekką ekstrawagancję w postaci nowej odmiany Ombre Hair. Dziś propozycje modnych gładkich uczesań i bardziej odważnych fryzur sezonu jesień-zima 2013.

włosy gładkie

fot. © bellasugar.com.au

Włosy gładko zaczesane

Włosy gładkie u nasady z pewnością znajdą swoich zwolenników szczególnie wśród tych osób, które lubią zimowe okrycia głowy i czapki. O ile kilka miesięcy temu królowa moda na tzw. mokry look, czyli uczesania na syrenkę, to w tym sezonie nurt przybiera bardziej naturalny wygląd. W sezonie zimowym 2013 włosy wygładzamy oszczędnie, tak by nie wyglądały na przetłuszczone lub zbyt mokre. Fryzura pasuje zarówno do włosów krótkich, jak i długich, wyraźne eksponując rysy twarzy. Jeśli masz ładną cerę, wyraźnie zaznaczone usta i zgrabny profil, z pewnością polubisz ten typ uczesania. Długość włosów układamy według uznania – fryzura może falować lub być gładka, możemy upiąć włosy w kucyk, warkocz lub modny koczek. Najlepiej w tym wypadku sprawdzą się żele do włosów, spraye, kremy do stylizacji i mało tłuste olejki.

włosy gładkiewłosy gładkiewłosy gładkiewłosy gładkiewłosy gładkiewłosy gładkie

Polecamy żel do stylizacji włosów Alterna SeaSilk Caviar Oil, spray wygładzający Kerastase Fluidealiste Fluidissime oraz nieobciążający fryzury olejek do włosów cienkich Kérastase Elixir Ultime Cheveux Fins et Sensibilises.

Dwukolorowe włosy

Dwukolorowe włosy w kontrastujących ze sobą barwach, to jednej z najbardziej odważnych i zarazem kontrowersyjnych trendów sezonu zimowego 2013. Ten rodzaj Ombre Hair nie jest fryzurą dla każdego. Zdecydowane kontrasty kolorystyczne przyciągają spojrzenie otoczenia. Jeśli jesteś nieśmiała, nie lubisz zwracać na siebie uwagi albo wykonujesz pracę wymagającą subtelnego wyglądu, nie decyduj się na ten rodzaj uczesania. Dwukolorowe włosy możesz nosić w dwóch odmianach: jako jaskrawe Ombre 2013 lub w postaci kolorowych odrostów. Obie odmiany fryzur wymagają odwagi i sprawdzą się raczej u młodych osób.

włosy gładkiewłosy gładkiewłosy gładkiewłosy gładkiewłosy gładkiewłosy gładkie

Jeśli chcesz chwilowej odmiany lub pragniesz sprawdzić, jak będziesz wyglądać w kontrastowych, dwukolorowych włosach polecamy użycie zmywalnych farb Alterna w trzech odcieniach: Alterna 1 Night Highlights Ravishing Red w kolorze rubinowym, Alterna 1 Night Highlights Shimmering w odcieniu blond lub Alterna 1 Night Highlights Sweet Caramel karmelowa.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *