suszarka do włosów

Marka GHD powstała w 2001 roku w Wielkiej Brytanii, kiedy to dwóch fryzjerów stworzyło pierwsze urządzenie do prostowania włosów. Pierwsza prostownica zrewolucjonizowała stylizację – mogła być używana zarówno w salonach fryzjerskich jak i w domu. Odtąd każda kobieta może cieszyć się gładkimi, prostymi włosami. Czytaj więcej

Dziś chcę Wam powiedzieć kilka słów jak chronić włosy przed wysoką temperaturą, bo jak się domyślam każda z Was przy codziennej stylizacji włosów sięga po suszarkę czy prostownicę. Mam rację?

Czytaj więcej
Naturalne suszenie włosów - na ten przywilej może sobie pozwolić niewiele z nas. Szybkie tempo życia nie pozwala na takie marnotrawienie czasu. Suszenie włosów to dzisiaj niezbędny element każdej stylizacji, co nie tylko oszczędza nasz czas, ale często poprawia wygląd włosów i nasze samopoczucie. Odpowiednie suszenie zapewnia fryzurze objętość, połysk i wymarzony kształt. Warunkiem jest dobry model suszarki do włosów, o który niełatwo w gąszczu propozycji rynkowych. Dziś opowiemy Wam na co zwracać uwagę wybierając nową suszarkę, a co można pominąć.

Oto kilka praktycznych wskazówek na temat funkcjonalności suszarek do włosów. Dowiedz się, jak wybrać najlepszą suszarkę do włosów.

Czytaj więcej