GHD – rewolucja w prostowaniu i stylizacji włosów

Marka GHD powstała w 2001 roku w Wielkiej Brytanii, kiedy to dwóch fryzjerów stworzyło pierwsze urządzenie do prostowania włosów. Pierwsza prostownica zrewolucjonizowała stylizację – mogła być używana zarówno w salonach fryzjerskich jak i w domu. Odtąd każda kobieta może cieszyć się gładkimi, prostymi włosami.

GHD_logoźródło:cizellehairstudio.co.za

Marka GHD dba o najwyższą jakość swoich produktów, walcząc także z licznymi podróbkami, które nie mają nic wspólnego ze standardami firmy a ich użycie może zniszczyć włosy. Każda prostownica GHD posiada swój unikalny kod autoryzacji oraz hologram dzięki którym można rozpoznać oryginalny produkt.

prostownica ghd gold_classic_styler

Tajemnica skuteczności prostownic GHD kryje się w płytkach grzewczych.

W każdej z nich znajdują się ceramiczne grzałki lecz same płytki nie są ceramiczne (jak w większości prostownic dostępnych na rynku), ale wykonane z aluminium, ponieważ szybciej się ono nagrzewa, oddaje ciepło do włosa i stygnie. Każdy model prostownicy rozgrzewa się tylko do temperatury 185°C – jest to najlepsza temperatura dla stylizacji włosa. Nie niszczy go, zachowuje wilgotność, domyka łuskę.

Prostownice GHD dostępne są w kilku modelach:
• GHD IV
• GHD V Gold
– Mini
– Classic
– Max
• GHD Eclipse

prostownica ghd eclipse

 

Prostownice różnią się między sobą powłokami jakimi pokryte są płytki grzewcze. Ghd IV ma klasyczną powłokę, GHD V Gold ma specjalną złotą powłokę z drobinkami krzemu, który po rozgrzaniu odpowiednio jonizuje. W GHD Eclipse także wykorzystano drobinki krzemu, tym razem w połączeniu z czarną powłoką, która jest tajemnicą firmy GHD i źródłem wyjątkowości tej prostownicy.

Ale marka GHD to nie tylko prostownice ale też najwyższej jakości suszarki do włosówAir i Aura. Ich kształt został zaprojektowany przez specjalistów McLaren, aby przy względnie niskiej mocy suszarki osiągnąć jak najwyższe ciśnienie powietrza, a co za tym idzie krótszy czas suszenia włosów.

suszarka aura ghd

Suszarka Aura to przełomowy produkt, zaopatrzony w bezszczotkowy silnik dzięki któremu nie ma obawy, że suszarka się przepali czy wciągną się włosy. Jest lżejsza i mniejsza i dużo cichsza od innych suszarek. Wypróbuj a już nigdy nie będziesz chciała suszyć włosów inną suszarką!

Zobacz prostownice i suszarki do włosów GHD w Estyl.pl!

ghdDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *