Dlaczego kochamy gumki Papanga ?

Dziś kilka słów o niezwykle elastycznych gumkach Papanga. Dlaczego kochamy gumki Papanga i często o nich piszemy? Bo gumki Papanga są ostatnio bestsellerem wśród gumek do włosów!

Papanga to niemieckie gumki do włosów w formie dobrze nam znanych sprężynek. Jak wszystko co niemieckie są wysokiej jakości i wykonane z dbałością 😉

gumki papanga (2)

 

zdjęcie: papanga.de

Gumki są wykonane z mieszanki z dodatkiem żywicy syntetycznej dzięki czemu są bardziej elastyczne, wytrzymałe na rozciąganie, a ich kolory są żywsze. A kolorów jest naprawdę dużo, bo aż 18! I to w dwóch rozmiarach – dla osób z gęstymi, grubymi włosami polecane są większe gumki o średnicy 50mm, które nosić też można jako super modną bransoletkę (im więcej tym lepiej) a dla rzadszych, cienkich włosów bardziej odpowiednie będą gumki małe.

gumki papanga

Dlaczego kochamy gumki Papanga?

Co wyróżnia gumki Papanga na tle innych dostępnych na rynku?

  • Materiał z których są wykonane – jeśli Twoja gumka się rozciągnie wystarczy wrzucić ją na 20-30 sekund do wrzącej wody, a wróci do swojego pierwotnego kształtu
  • Zero bólu głowy! – nie ma obaw, że przy ciasnym upięciu włosów poczujesz to nieprzyjemne ciągnięcie, a po pewnym czasie ból głowy. Gumki Papanga równomiernie rozkładają nacisk na włosy, dzięki czemu bez obaw można przechodzić w nich cały dzień.
  • Zero odkształceń na włosach, zero zniszczeń, zero rozdwojonych końcówek przy zdejmowaniu gumki.
  • Świetnie utrzymuje włosy, nie zsuwa się nawet w trakcie intensywnego treningu czy biegania.
  • 18 żywych kolorów w dwóch rozmiarach

Dlaczego kochamy gumki Papanga
źródło zdjęcia:blog.ueberlabel.com

Gumki Papanga to dodatek który trzeba mieć! Już chyba rozumiesz dlaczego kochamy gumki Papanga 🙂

Ja już swoją wybrałam, teraz czas na Ciebie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *