liczba produktów: 0
Papanga

Dowiedz się więcej o marce Papanga czytaj

Sukces Papanga

Kluczem do sukcesu gumek do włosów Papanga są ich niezwykła wytrzymałość, unikatowy kształt, komfort noszenia, a co więcej: bardzo efektowny wygląd na włosach. Papanga w porównaniu z innym gumkami do włosów posiada mnóstwo zalet. Po pierwsze, gumki bardzo dobrze utrzymują związane włosy, nawet przy delikatnym splocie. W przeciwieństwie do innych gumek, Papanga nie załamuje włosów, nie wyrywa ich i nie plącze. Elastyczne zwoje – na wzór kabla telefonicznego – są idealne dla tych, którym dobra kondycja włosów nie jest obojętna. Dodatkowo są plamoodporne i wodoodporne, przez co doskonale nadają się na siłownię, basen, dla dzieci...jednym słowem: doskonałe w każdej sytuacji. Ich pierwotny kształt utrzymuje się przez długi czas, a gdy się rozciągnie wystarczy na kilka minut włożyć ją do ciepłej wody.

Gumka czy bransoletka?

Gumki Papanga ze względu na swój oryginalny kształt i szeroką gamę kolorystyczną oprócz tego, że stanowią świetną alternatywę dla tradycyjnych gumek do włosów, to dodatkowo mogą służyć jako efektowny dodatek do naszego stroju w postaci „sprężynkowych” bransoletek.

Dlaczego Papanga?

Gumki Papanga dla jak najlepszego dostosowania się do każdego rodzaju włosów, są dostępne w dwóch rozmiarach: małe (średnica 30mm) - dla włosów cienkich lub jako zakończenie warkocza oraz duże (średnica 50mm), które są bardziej elastyczne i idealnie nadają się dla włosów grubych, do upięcia koka lub jako bransoletka. Co ważne, gumki Papanga nie są wykonane z plastiku, lecz z najwyższej jakości żywicy syntetycznej, dzięki której gumki zyskują niezwykłą elastyczność i sprężystość, której nie spotkamy w podobnych produktach innych firm.

Zwiń tekst

Brak produktów spełniających kryteria.

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: