Every day a good hair day – Prostownica GHD V Gold

Jeżeli macie problem z niesfornymi, puszącymi się włosami albo pragniecie mieć wspaniałe fale ten wpis jest właśnie dla Was. Co powiecie na to, aby każdego dnia cieszyć się perfekcyjnie ułożonymi włosami?My jesteśmy zdecydowanie na TAK! Już dzisiaj codzienna stylizacja nie musi Wam się kojarzyć ze żmudnym układaniem włosów bo przy użyciu prostownicy GHD V ułożycie je w mik. Jeśli więc chcecie się dowiedzieć co to za cudo, zapraszamy do lektury.

planetbeauty

źródło: planetbeauty.com

Krótka historia marki GHD

fhttp:
W roku 2001 Martin Penny, Gary Douglas, Robert Powls założyli firmę pod nazwą GHD. Rozwijając nazwę otrzymujemy hasło – Good Hair Day. Stworzyli oni pierwsze urządzenie do prostowania włosów. Prostownica zupełnie odmieniła stylizację. Od teraz każda kobieta mogła cieszyć się wspaniale wygładzonymi, prostymi włosami każdego dnia. Urządzenie to mogło być stosowane zarówno  w salonach fryzjerskich jak i w każdym domu. Marka jak żadna inna dba o najwyższą jakość swoich produktów. Zastosowanie w urządzeniach hologramu i numeru seryjnego ma walczyć z wieloma podróbkami, których użycie może zniszczyć włosy.

Zobaczcie jaki efekt możecie uzyskać przy użyciu prostownicy GHD V GOLD Classic

źródło: https://www.youtube.com/watch?v=H1l-av4Yvkk

Która z nas nie pragnie stosować produktów, urządzeń rekomendowanych i wykorzystywanych przez gwiazdy show-biznesu? Właśnie prostownice marki GHD zyskały uznanie wśród między innymi: Gwyneth Paltrow, Jennifer Aniston, Victorii Beckham czy Madonny. Dodatkowo marka GHD sponsoruje takie wydarzenia jak Victoria’s Secret Fashion Show.

Dlaczego warto wydać każdą złotówkę na GHD V Gold?

Marka GHD posiada w swojej ofercie prostownicę GHD V Gold, której płytki posiadają specjalną złotą powłokę z drobinkami krzemu, który po rozgrzaniu odpowiednio jonizuje włosy. Prostownica zawiera ceramicze grzałki lecz same płytki są wykonane z aluminium co gwarantuje, że szybciej się one nagrzewają, oddają to ciepło, a następnie stygną. Przy użyciu prostownicy GHD V nie musimy się martwić, że nasz włos będzie zniszczony. Dlaczego? A no dlatego, że posiada ona wbudowany czujnik, który rozpoznaje porowatość włosów. Dzięki temu dobiera odpowiednią temperaturę, ale rozgrzewa się tylko do temperatury 185°C. Jest to bowiem najbezpieczniejsza temperatura dla stylizacji włosów. Włos nie zostaje zniszczony, zachowuje swoją wilgotność, a łuska włosa jest domknięta. Unikalna technologia pozwala  nam więc cieszyć się idealnie gładkimi i wspaniale lśniącymi włosami każdego dnia. Główną zaletą stosowania prostownicy GHD V Gold jest brak napuszonych czy wysuszonych włosów po prostowaniu. 

AFF2.indd

źródło: coolbrands.uk.com

 

Najważniejsze cechy wyróżniające prostownice GHD V GOLD na tle innych:

Poniżej przedstawię Wam wszystkie aspekty techniczne wyróżniające prostownice GHD V GOLD na tle innych. Ale najpierw kilka moich spostrzeżeń po zastosowaniu tej prostownicy:

Z natury jestem posiadaczką niestety kręconych, puszących się włosów niczym czupryna lwa. Jak się domyślacie więc na co dzień prostuję włosy, aby jako tako wyglądać. Jak możecie się domyślać przy tak częstym stosowaniu prostownicy moje włosy przypominały bardziej siano, a nie zdrowe, pięknie układające się włosy. Już przy pierwszym stosowaniu prostownicy GHD V Gold Classic zauważyłam różnicę. Po pierwsze wystarczy, że przeciągnę raz po całej długości włosów, a już są one idealnie gładkie. Po drugie – nareszcie nie mam na głowie wyprostowanego siana lecz piękne i gładkie włosy, które nawet w dotyku nie są szorstkie. Dzięki zastosowaniu unikatowej technologi, która wyczuwa porowatość włosów nareszcie moje włosy nie są przesuszone. Co ważne, nie muszę już codziennie rano spędzać 20 minut przed lustrem, aby wyprostować włosy, ponieważ jakimś cudem ten efekt utrzymuje się do kolejnego mycia.

A teraz aspekty techniczne:

– płytki zawierają 12 aktywnych spiral grzejących

– ceramiczne grzałki i pełno ceramiczne płytki, wykonane w najnowszej technologii

– jonizacja

– dostępne 3 rodzaje szerokości płytek

– technologia podczerwieni

– tryb SLEEP MODE (wyłącza się sama po 30 minutach bezczynności)

– cyfrowa technologia automatycznego kontrolowania temperatury

– tryb bezpieczeństwa SHIVER MODE (sama się wyłącza gdy w pomieszczeniu jest poniżej 5 stopni Celsjusza)

– technologia FLOATING PLATES (unikatowa technologia, która powoduje równomierne rozprowadzanie nacisku na włosy – wystarczy przeciągnąć tylko raz a włosy stają się idealnie gładkie,)

– prostownica sprzedawana w komplecie z nakładką blokującą otwieranie się prostownicy

– moc 150W.

Prostownice GHD V GOLD

źródło: https://www.youtube.com/watch?v=UFs6FKS3THQ&feature=youtu.be

Do wyboru macie prostownicę Mini, która doskonale ułoży krótkie włosy. Wersja Classic sprawdzi dla każdej długości włosów oraz umożliwi stworzenie letnich fali. Z kolei Max  jest doskonała nawet do bardzo ciężkich, grubych włosów oraz typu Afro.

 

vadeplanchascom

źródło: vadeplanchas.com

Kupując pomagasz…

Marka GHD związana jest z wieloma działalnościami charytatywnymi. Od 2004 roku przeznaczyła ona ponad 2,5 miliona funtów na rzecz walki z rakiem piersi – The Breakthrough Breast Cancer.  Dodatkowo w roku 2010 firma GHD stała się partnerem fundacji Mom It Forward oraz SafeHouse Denver na rzecz ochrony kobiet i rodzin.
P1010684

źródło: museswonderland.com

Mam nadzieję, że ten wpis pokazał Wam jak wiele zalet ma to jedno małe urządzenie. Już teraz możecie każdego dnia cieszyć się wspaniale ułożonymi włosami i nie musicie martwić się o ich kondycję gdyż prostownica GHD V GOLD pozostawia nasze włosy nawilżone, gdyż nie pozbawia ich naturalnych olejków oraz dba o ich kolor. Uwierzcie mi, że za taką nowoczesną technologię i efekty jakie możemy uzyskać przy minimalnym uszkodzeniu włosa warto wydać każdą złotówkę!

ZapiszDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *