Nowość – mega objętość włosów z Kerastase!

Absolutna nowość na polskim rynku – kosmetyki stylizujące Kerastase budujące objętość włosów.  Produkty dedykowane są różnym typom włosów, a ich główny cel to dodanie im tekstury, objętości i magicznego kształtu. Nowe kosmetyki do stylizacji polubią zarówno włosy proste, kręcone, jak i cienkie i płaskie. Oto 5 nowości od Kerastase, które odmienią Twoje włosy.

objętość włosów

Kerastase Forme Fatale

objętość włosówCel: objętość włosów na długości. Kerastase Forme Fatale to rodzaj przezroczystego żelu do włosów o działaniu modelujaco-utrwalającym. Żel dodaje włosom wielogodzinnej objętości, zapewniając elastyczne i pełne życia wykończenie. Kosmetyk nakładamy na wilgotne, wytarte ręcznikiem włosy, mniej więcej od połowy ich długości. Żel Kerastase Forme Fatale nie posiada w składzie alkoholu, dzięki czemu ni wysusza zniszczonych włosów. Produkt zdecydowanie pogrubia fryzurę i może być używany na każdym rodzaju włosów. Żel z powodzeniem zastępuje środki do ochrony termicznej i osłania przed promieniowaniem UV. Forme Fatale nie obciąża włosów i wykazuje działanie antystatyczne. Użyty na włosach suchych w ilości małej łezki, doskonale zapobiega puszeniu. Kerastase Forme Fatale występuje w wygodnej tubie o pojemności 125 ml.

Kerastase Lift Veritage

objętość włosówCel: maksymalne uniesienie u nasady. Kerastase Lift Veritage to bezbarwny żel do odbicia włosów u nasady, bez uczucia nienaturalnego ich sklejenia. Produkt daje spektakularny, a jednocześnie naturalnie wyglądający efekt, dodatkowo dodając fryzurze połysku. Kosmetyk odbija włosy od korzeni, będąc rodzajem podpory dla opadających kosmyków. Żel Lift Veritage szczególnie polecany jest włosom płaskim i szybko tracącym swą objętość. Produkt stosujemy na umytych i osuszonych ręcznikiem włosach, wgniatając go palcami. Dla lepszego efektu, podczas suszenia warto podnieść włosy grzebieniem, co maksymalnie utrwali i odbije włosy od nasady. Ciepło z suszarki doskonale aktywuje żel, bez uszczerbku dla zdrowia włosów (właściwości ochronne i filtry UV).  Żel posiada pojemność 75 ml.

Kerastase Mousse Bouffante

objętość włosówCel: pogrubienie i stylizacja włosów cienkich. Pianka do włosów Kerastase Mousse Bouffante posiada postać apetycznego musu. Pianka zagęszcza pasma włosów i może być stosowana od korzeni aż po końce. Kosmetyk zawiera filtry, witaminy i polimery, które nie nie tylko dodają objętości, ale i odżywiają włosy. Dużą zaletą pianki Kerastase Mousse Bouffante jest zapewnienie włosom elastyczności i płynności, bez niepożądanej sztywnej formy, typowej dla innych pianek do włosów. Kosmetyk w ilości orzecha włoskiego nadkładamy na osuszone włosy, układając je jak zwykle. Piankę można stosować razem z urządzeniami termicznymi. Pianka ma pojemność 150 ml.

Kerastase Spray A Porter

objętość włosówCel: plażowe fale. Spray do włosów Kerastase Spray A Porter to kosmetyk, który tworzy plażowe fale, bez uczucia lepkości. Spray Kerastase nadaje włosom potarganych fal, jak po powrocie z plaży. Kosmetyk delikatnie usztywnia, nadaje objętość, jednocześnie zapewniają fryzurze miękkie wykończenie. Spray posiada składniki, które chronią włosy przed promieniowaniem UV i może być użyty na włosach suchych, jak i mokrych. Szczególnie polecam go do stosowania na włosach z syndromem „drugiego dnia”. Kerastase Spray A Porter  dodaje tekstury i doskonale tuszuj wszelkie jej niedostatki. Kosmetyk występuje w pojemności 150 ml.

Kerastase Boucles Dart Mousse

objętość włosówCel: definicja i kontrola fal i loków. Kerastase Boucles Dart Mousse ma postać lekkiej pianki w musie i dedykowany jest włosom kręconym lub falowanym. Pianka doskonale definiuje skręt włosów, nadając im miękkość i połysk. Formuła kosmetyku jest bezalkoholowa, zatem bezpieczna dla włosów o wysokoporowatej strukturze, a takie miewa większość kręconowłosych. Kerastase Boucles Dart Mousse tworzy elastyczne, pełne fale, wygładza, zapobiega puszeniu loków i kontroluje ich skręt przez cały dzień. Pianki Kerastase mogą używać Panie z włosami naturalnie kręconymi oraz w przypadku fryzur tworzonych sztucznie. Pianka zapobiegnie podaniu loków, doda włosom blasku i wymarzonej objętości. Kosmetyk stosujemy na włosach umytych, utrwalając go ciepłem z suszarki lub pozostawiając samoistnie do wyschnięcia. Pianka do loków Kerastase ma pojemność 150 ml.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *