Alterna Bamboo Men – szampon i żel pod prysznic

Kolejna część zestawu Alterna Bamboo Men to żel pod prysznic i szampon w jednym. Jest łatwy w użyciu, świeżo pachnie i chłodzi, dzięki czemu idealnie nadaje się dla mężczyzn prowadzących aktywny tryb życia.

żel pod prysznic

fot. © Pajmon.com Piotr Bielecki

Zgodnie z naszą formułą żel pod prysznic i szampon Alterna został oceniony w 7 kluczowych kategoriach:

  1. Opakowanie
  2. Zapach i konsystencja
  3. Wydajność
  4. Działanie
  5. Zalety
  6. Wady
  7. Ocena ogólna w skali od 1 do 5

żel pod prysznicKrzysztof skończył 30 lat, ale w z związku z uprawianiem dużej ilości sportów udało mu się zachować młodzieńczy wygląd i jędrną skórę. Główne problemy skóry twarzy oraz ciała wynikają również z aktywności fizycznej. Ogromne ilości potu, wylewanego systematycznie na treningach, sprzyjają występowaniu potówek i drobnych wyprysków, pojawiających się na linii włosów i miejscu zetknięcia z ubraniem. Kosmetyki pielęgnacyjne muszą spełniać u niego dwa wymogi: być dostosowane do sportowego trybu życia i częstego przenoszenia oraz dobrze współpracować z dużą ilością potu na świeżo ogolonej twarzy. Krzysztof preferuje kosmetyki o dobrych składach, praktyczne, dostosowane do jego sportowego trybu życia.

Krzysztof testował dla Was szampon i żel pod prysznic Alterna Bamboo Men Shampoo & Body Wash, do kupienia w sklepie Estyl.pl i dziś opowie Wam o swoich wrażeniach z jej testów.

żel pod prysznic1. Opakowanie. Solidnych rozmiarów tuba, którą stawiamy na szerokim, wygodnym zamknięciu. Przy zamykaniu i otwieraniu żelu Alterna Bamboo Men, można operować tylko jedną ręką, chyba, że mamy naprawdę małe dłonie. Zamknięcie nie jest specjalnie wymyślne, to sprawdzone przez wszystkich rozwiązanie. Zwykły „kapsel” na szerokim zawiasie, który przy otwarciu i zamknięciu wydaje charakterystyczny „klik”. Wiesz, kiedy otworzyłeś i wiesz kiedy zamknąłeś. Przez cały okres użytkowania nie przytrafiło mi się, by otworzył się przypadkowo i coś zalał w torbie. Całość jest stosunkowo łatwa do utrzymania w czystości.

2. Zapach i konsystencja. Jak większość kosmetyków Alterna Men, zapach jest znakomity; Zioła i jeszcze raz zioła. Mnóstwo ekstraktów, które wywołują zimny smak na języku – od samego zapachu. Chłodny i zdecydowany, choć przyznam, nie łatwy do zidentyfikowania. Zapach Bamboo Men Shampoo & Body Wash jest czystą przyjemnością, ale konsystencja już tak nie zachwyca; Z jednej strony, dostajemy bardzo gęsty syrop, który z pewnym trudem wyciskamy z tuby. Ta część jest łatwa. Dopiero po nałożeniu na dłoń odpowiedniej porcji, kosmetyk zaczyna zachowywać się jak bardzo gęsty miód. Trzeba po po prostu uważać, by wydobyta porcja nie wylądowała na podłodze. Ale to drobna niedogodność, którą spokojnie znoszę – bo gdy już uda mi się rozpocząć mydlenie – jest świetnie.

Żel pod prysznic i jego chłodzące właściwości są błogosławieństwem; Czy to po treningu, czy w letni, upalny dzień.

żel pod prysznicżel pod prysznicżel pod prysznic

3. Wydajność. Bardzo gęsta konsystencja żelu pod prysznic Alterna wpływa na to, że nie lejemy na dłoń tyle, ile się zmieści (standard w moim przypadku). Dlatego, wbrew początkowym pozorom, okazało się, że body wash od Alterny wystarczył mi na bardzo długo. Tutaj plus za konsystencję.

4. Działanie. Chłodzące i kojące działanie, bardzo przypadło mi do gustu. Tutaj oryginalny zapach jest tylko dodatkiem, ale w żaden sposób nie można go pominąć. Po kąpieli z Bamboo Men Body Wash nigdy nie miałem wrażenia wysuszonej, czy nadwrażliwej skóry; Czy twarz, czy reszta ciała – myjesz, spłukujesz i pachniesz. Tyle.

5. Zalety. Zapach jest świetny. Do tego dodam chłodząco kojące uczucie, jakie mnie ogarnia podczas myjki z szamponem Alterny i nawilżenie całego ciała. Nie pamiętam, czy kiedykolwiek korzystałem z czegoś lepszego.

6. Wady. Trzeba się przyzwyczaić do bardzo gęstej konsystencji kosmetyku. Gdy opanuje się ten element, więcej żadnych wad nie widzę. Chyba tylko to, że się w końcu skończył?

7. Ocena ogólna. Dałbym sześć, ale sześć zarezerwowałem dla drugiego kosmetyku z tego zestawu i tylko dlatego: Bardzo mocna piątka.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *