MakeUp Eraser – hit wśród produktów do demakijażu!

Większość z nas po ciężkim dniu ma tylko jedno marzenie – położyć się spać. Zanim to jednak nastąpi, należy wykonać ,,wieczorny rytuał piękna’’. Oczywiście mam na myśli demakijaż. Nocą nasza skóra nie tylko najbardziej intensywnie pracuje, ale także najszybciej wchłania wartości odżywcze. Dlatego, abyś mogła cieszyć się nieskazitelną cerą, musi być ona dokładnie oczyszczona. Lecz która z nas nigdy nie miała problemu z demakijażem? Wiele razy męczyłam się i denerwowałam, próbując zmyć wodoodporną mascarę czy szminkę. Wszystkie problemy zniknęły, gdy trafiłam na ściereczkę MakeUp Eraser. Produkt dokładnie zmywa nawet najmocniejszy make up i dodatkowo złuszcza skórę. Czy chcesz dowiedzieć się więcej o tej magicznej ściereczce do demakijażu? 🙂

Header-Makeup-Eraser-beauty-product-review

Źródło: http://stylevitae.com

Dlaczego napisałam, że MakeUp Eraser jest magiczna? Ponieważ, aby zmyć makijaż wystarczy zamoczyć ją w ciepłej wodzie. Nie żartuję, to naprawdę działa w tak prosty sposób! MakeUp Eraser to produkt ekologiczny, nie zawiera żadnych substancji chemicznych, jest więc całkowicie bezpieczny dla Twojej skóry. Jak to możliwe, że zwykła ściereczka, zamoczona w wodzie, jest w stanie zmyć najmocniejszy, wodoodporny makijaż? Sekret tkwi w materiale, z którego jest zrobiona. Nici z mikrofibry są bardzo delikatne i cienkie – cieńsze od bawełny, a nawet ludzkiego włosa! W połączeniu z wodą bez problemu usuną każdy rodzaj makijażu, a skórę twarzy pozostawią dokładnie oczyszczoną i odżywioną.

Jak używać tej niezawodnej ściereczki? Po zamoczeniu w wodzie usuwaj makijaż za pomocą kolistych ruchów i podziwiaj jej skuteczność 🙂

MakeUp Eraser jest dwustronna: strona z krótszym włosiem ma za zadanie zmyć Twój make up, natomiast strony z dłuższym włosiem użyj po demakijażu, w celu złuszczenia skóry.

Ściereczka - demakijaż

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=7lPXYkpA7sk – Leslie Alvarado

MakeUp Eraser ma same plusy! To ściereczka wielokrotnego użytku. Wystarczy, że wypierzesz ją ręcznie lub w pralce, a jej działanie będzie takie samo. Producenci zapewniają, że produkt starcza nawet na 1000 myć! Wyobraź sobie ile pieniędzy w tym czasie wydałabyś na produkty do demakijażu. A czy są one niezawodne? To się po prostu opłaca!

MakeUp Eraser nie zajmie dużo miejsca w Twojej kosmetyczce, możesz ją wszędzie ze sobą zabrać – w podróż, na siłownię, a nawet do pracy.

Nie musisz się martwić wrażliwą skórą twarzy czy skłonnością do alergii – MakeUp Eraser to produkt naturalny i bezpieczny.
Wciąż nie jesteś w stanie uwierzyć, że zwykła ściereczka zmyje Twój wodoodporny tusz do rzęs, ulubiony cień do powiek czy megatrwałą, czerwoną szminkę? Wypróbuj MakeUp Eraser i przekonaj się, że magia naprawdę istnieje! 🙂

 Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *