Maszynka do włosów MOSER – słyszałeś o niej?

Czym kierujesz się, wybierając sprzęt fryzjerski? Czy nie warto zaufać profesjonalizmowi i marce, która od wielu lat podbija fryzjerski rynek swoimi produktami? Dla mnie odpowiedź jest prosta… TAK! Jeśli Ty również myślisz tak jak ja, to nie ma na co czekać. Poznaj niemiecką markę MOSER i korzystaj z profesjonalnego sprzętu, który stosują styliści na całym świecie od ponad 50 lat. Maszynka do włosów MOSER – musisz ją mieć i Ty!

Innowacja prosto z Niemiec

Marka MOSER zawładnęła rynkiem fryzjerskim ponad 50 lat temu. Na polskim rynku jest od 1990 roku, gdzie stale poszerza grono swoich zwolenników. Marka MOSER to producent urządzeń do stylizacji włosów, który ustanawia standardy jeśli chodzi o innowacyjność sprzętu do włosów. “Made in Germany” to nie tylko znaczek, to przede wszystkim wyjątkowe pomysły na produkty, pierwszorzędna jakość oraz przyszłościowa technologia. Ten wiodący europejski producent profesjonalnego sprzętu fryzjerskiego jest częścią korporacji Wahl Clipper Corporation wywodzącej się z USA. Marka ta jest pionierem urządzeń do stylizacji włosów na całym świecie. Nie ma się zatem co dziwić, że marka MOSER stawia na najlepszą jakość. Wszystkie urządzenia – suszarka, trymer czy maszynka do włosów MOSER produkowane są w Niemczech (w miejscowości Unterkirnach) i stamtąd rozsyłane na cały świat. 

Jaka filozofia kieruje marką MOSER?

Wydawać by się mogło, że producentami takiego urządzenia jak maszynka do włosów MOSER nie kieruje żadna większa filozofia. Nic bardziej mylnego! To między innymi filozofia pozwoliła założycielom stworzyć produkty, które pożądane są na całym świecie. 50 lat tworzenia urządzeń do stylizacji pozwoliło stać się pionierem wśród producentów profesjonalnych sprzętów do stylizacji włosów, jak również maszynek do strzyżenia zwierząt. Celem marki MOSER jest zapewnienie każdemu dopasowanego narzędzia do stylizacji włosów. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii i ciągłemu rozwojowi marka oferuje produkty, które nie tylko doskonale działają, ale przede wszystkim pozwalają rozwijać pasję do stylizacji włosów. Stosowanie urządzeń marki jak na przykład maszynka do włosów MOSER ułatwia strzyżenie, pozwala na nowoczesną, niekonwencjonalną pracę, gwarantując w 100% udane i powtarzalne cięcie. 

MOSER - profesjonalny sprzęt do stylizacji włosów

Źródło: moser-profiline.com

Jedyne takie ostrza na rynku

Główną zaletą produktów MOSER są ostrza. Od roku 1962, czyli początku produkcji, były one szlifowane ręcznie. Wymagało to ogromnego doświadczenia oraz precyzji. Dziś są szlifowane poprzez zastosowanie sterowania komputerowego. Dzięki temu uzyskujemy jeszcze lepsze rezultaty. Ostrza stosowane w urządzeniach marki takich jak maszynka do włosów MOSER są wyprodukowane dzięki innowacyjnym technologiom, starannie szlifowane oraz całkowicie metalowe wykonane ze stali nierdzewnej. Stal ta jest wykonana w Niemczech i posiada wysoką wydajność, co zapewnia niezrównaną skuteczność cięcia. 

Czym się wyróżniają?

Maszynka do włosów MOSER ma zapewnić nie tylko dokładne cięcie i precyzję, ale również komfort pracy stylisty. Stąd też produkując maszynkę MOSER twórcy skupili swoją uwagę na ostrzach, bo to one są sercem każdej maszynki. Wyróżniono zatem 4 ostrza:

MOSER OSTRZA - poznaj produkty marki

Źródło: moser-profiline.com

Każda akumulatorowa / zasilana sieciowo maszynka do włosów MOSER wyposażona jest w ostrza Magic Blade. Dzięki ich zastosowaniu zapewnia:

 • łatwe czyszczenie
 • szybka wymiana zestawu noży
 • opatentowana regulacja długości cięcia 0,7 – 3 mm
 • kojące uczucie chłodu na skórze dzięki zastosowaniu rowków Cool Touch Cooling odprowadzających ciepło
 • ostre krawędzie Sharp’n’Soft, które zapewniają dokładne cięcie, a poprzez dokładne polerowanie są delikatne dla skóry
 • płynne przesuwanie po włosach uzyskane poprzez zastosowanie optymalnej geometrii i specjalnej magicznej powierzchni
 • minimalne zużycie przy długiej żywotności

Źródło: youtube.com/channel/UCzPk_RJcrEtcmVYP6DXBr9Q

Jakie produkty znajdziemy w ofercie marki MOSER?

Marka MOSER to zdecydowanie lider wśród producentów specjalistycznego sprzętu fryzjerskiego. W swojej ofercie posiadają:

 • maszynki do strzyżenia włosów
 • trymery do włosów
 • suszarki do włosów
 • prostownice i szczypce to curlingu
 • zestawy ostrzy
 • pozostałe profesjonalne akcesoria jak np. grzebienie czy produkty do konserwacji urządzeń

Maszynka do włosów MOSER

To zdecydowanie jeden z najważniejszych produktów marki. Dzięki szerokiej gamie modeli każdy z nas może wybrać urządzenie dopasowane do naszych potrzeb. Wysokie standardy, jakie stawia sobie marka MOSER już na etapie tworzenia produktu, zapewniają maksymalną jakość pracy i wydajność. Wybierz idealną dla siebie!

MOSER maszynka do włosów Chrom 2 style Maszynka do włosów MOSER NEO Maszynka do włosów MOSER Primat

Zapewnij włosom stylizację na najwyższym poziomie przy zastosowaniu urządzeń do stylizacji, którym zaufało wielu klientów, jak również stylistów na całym świecie. Szeroki wachlarz produktów pozwoli Ci dobrać urządzenie idealnie pod Twoje potrzeby. Zaufaj marce MOSER, która jest liderem wśród producentów urządzeń do stylizacji włosów. Jedna odpowiedź do “Maszynka do włosów MOSER – słyszałeś o niej?”

 1. hairstyl pisze:

  Według mnie jedna z najlepszych marek maszynek do włosów, mnóstwo modeli i szeroki przedział cenowy więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *