Sam McKnight – światowej sławy stylista z marką L’Oreal

Sam McKnight to jeden z najbardziej doświadczonych stylistów fryzur na świecie. Współpracował m.in. z Księżną Dianą, Madonną, Kate Moss, Gisele Bundchen. Wiele fryzur jakie zobaczyć można na okładce Vogue to jego dzieło. W branży jest już ponad 30 lat i ciągle nie ma dość! A jego ulubione kosmetyki to produkty L’Oreal Professionel. Ceni je za możliwości jakie dają – dzięki ich pomocy stworzyć można zarówno grzeczny, jak i bardzo rockowy look. Sam McKnight uwielbia pracować przy pokazach różnych domów mody, jak i przy sesjach zdjęciowych dla magazynów. Zawsze ma przy sobie pianki L’Oreal Tecni.Art, które niesamowicie dodają objętości włosom. A kiedy chce uzyskać efekt nieładu, plażowych fal korzysta z L’Oreal Wild Stylers Beach Waves.

Sam

Źródło: wmagazine.com

Sekretami stylizacji włosów dzieli się z innymi, którzy chcą zostać najlepszymi fryzjerami. Tak samo marka L’Oreal prowadzi cykl szkoleń dla fryzjerów, na których nie tylko zapoznają się z właściwościami produktów tej marki, ale poznają techniki pielęgnacji i stylizacji włosów, aby dostarczać każdej z nas najwyższej jakości usługi w salonach.

http://salonexpert.pl/Uploads/Docs/1239-13_LP_Book_edukacji.pdf

Eva Green – ambasadorka marki L’Oreal

Ambasadorką i twarzą marki L’Oreal jest w tym roku Eva Green znana jako dziewczyna Bonda i posiadaczka pięknych, długich, błyszczących włosów. Zarówno na planie filmowym, jak i w domu Eva korzysta z porad fryzjerów, dzięki czemu zawsze zachwyca swoimi fryzurami. W tym roku stawiała na efekt mokrych włosów, który można uzyskać przy pomocy serii L’Oreal Wet Domination.

 EVAŹródło: http://www.vogue.co.uk/beauty/2015/01/29/eva-green-new-loreal-professionnel-spokespersonDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *