Beauty Blender – niezwykłe gąbki do makijażu!

Nakładanie podkładu do często droga przez mękę. Pędzle czy gąbki często nierównomiernie rozprowadzają produkt, pozostawiając nieestetyczne plamy i smugi. Ale jest na to rozwiązanie – Beauty Blender! Pojawiły się na rynku kilka lat temu, a już podbiły serca nasze i profesjonalnych wizażystów! Beauty Blender to innowacyjna gąbka do nakładania podkładu, korektora lub innych płynnych kosmetyków. Jej wyjątkowy, eliptyczny kształt pozwala wykorzystać całą powierzchnię aplikatora, a specjalny nielateksowy materiał sprawia, że makijaż idealnie stapia się z cerą.

Beauty Blender

Foto: juliadecember.livejournal.com

Beauty Blender to gąbka wykonana z oryginalnego pluszowego materiału, który odznacza się wysoką porowatością, po namoczeniu zwiększa swoją objętość i wypełniając się wodą pozwala na mniejsze zużycie podkładu. Materiał jest bardzo trwały i nie kruszy się. Aplikator nie nasiąka kosmetykami, dzięki czemu nawet niewielka ilość produktu jest dobrze rozprowadzona na twarzy nie pozostawiając smug. Dzięki tej strukturze gąbki Beauty Blender pozwalają uzyskać makijaż z efektem „air brush”.

Beauty Blender różowyBeauty Blender gąbka

 

Gąbki dostępne są w 3 kolorach i dwóch rozmiarach. Każdy z nich przeznaczony jest do aplikacji innego rodzaju kosmetyków:

  • Original Beauty Blender – gąbeczka w kolorze różowym idealnie nadaje się do aplikacji podkładu, kremów BB i CC, różu w kremie.
  • Pure Beauty Blender – gąbeczka w kolorze białym do skóry wrażliwej przeznaczona do nakładania bazy, produktów nawilżających, kremu pod oczy, serum itp.
  • Pro Beauty Blender – gąbeczka w kolorze czarnym idealna dla profesjonalistów do aplikacji bronzerów, ciemnych podkładów, produktów samoopalających i tworzenia bardzo trwałych makijaży.
  • Mini Beauty Blender – gąbeczki w wersji mini przeznaczone są do aplikacji korektora, rozświetlacza, kremowych cieni do oczu a także do konturowania twarzy.

Beauty Blender mini gąbki

Jak używać aplikatora Beauty Blender?

Aby jak najlepiej wykorzystać atuty Beauty Blender należy najpierw ją zmoczyć. Nadmiar wody odciskamy np. w ręcznik papierowy. Gąbka pod wpływem wody zwiększy swoją objętość. Następnie nakładamy niewielką ilość podkładu w kilku miejscach na twarzy i delikatnie rozprowadzamy go blendując aplikator na skórze. Dzięki temu jesteśmy w stanie uzyskać efekt idealnego wtopienia się kosmetyku w cerę, bez smug.

Co ważne te cudowne gąbeczki są hipoalergiczne i bezzapachowe – mogą z nich korzystać wszyscy bez obawy o uczulenie. Przy odpowiedniej pielęgnacji aplikatora starcza on nawet na 6 miesięcy. Na stronie www.estyl.pl dostępne są mydło i mydło w płynie przeznaczone do oczyszczania Beauty Blender.

Beauty Blender płynBeauty Blender Solid

 

Miałyście już do czynienia z Beauty Blender? Koniecznie podzielcie się z nami swoimi wrażeniami! 🙂Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *