Bladoróżowe oczy

WIOSENNY MAKIJAŻ – TREND 2016

Wraz z nadejściem wiosny, kiedy zimowy śnieg się topi, a świeże powietrze napływa do naszych płuc zaczynamy czuć zmiany. Zmiany w kolorach wokół nas. Biel, która nas otaczała. Szarość, która męczyła nas każdego dnia może odejść w zapomnienie. Powracają kolory!

Kolory widać nie tylko w rozwijającej się przyrodzie, ale również w ubiorze przechodniów. I właśnie to kolorami zainspirowali się styliści na pokazach mody ukazując trendy wiosna-lato 2016. Róż nie jest już zarezerwowany tylko dla księżniczek czy fanów lalek Barbie. Ten blady, delikatny, pastelowy znalazł swoje miejsce na powiece wydobywając z każdej kobiety dziewczęcość, subtelność czy swego rodzaju lekkość. Romantyzm jest w modzie i nie bójmy się go używać. Dla minimalistek polecamy zastosowanie jednego odcienia bladego, lawendowego różu na całej powiece. Dla bardziej odważnych w makijażu sugerujemy połączenie delikatnego różu z szarością bądź bielą.

Makijaż – ESTYL.PL

OKIEM KREATORÓW MODY

Na tegorocznych pokazach na dobre zagościł róż na powiece. Rozpływający się dookoła romantyzm, delikatność, a przede wszystkim dziewczęcość zachwyciła wszystkich. A czy zachwyci Was?

Makijaż wg Dior (harpersbazaar.com)

Delikatnie, dziewczęco na co dzień dla każdej z nas

makeup-tips-pink-eye-shadow-eye-make-up-trends-dior

Propozycja Jill Stuart (harpersbazaar.com & fashionishing.com)

Odcień lawendowego różu doskonale współgra z delikatnym makijażem całej twarzy

Bez tytułu

Giamba (harpersbazaar.com)

Delikatny róż nie tylko na powiece – czy ktoś się odważy?

makeup-tips-pink-eye-shadow-eye-make-up-trends-giamba

Altuzarra (harpersbazaar.com)

Moda na brzoskwiniowe powieki jest odpowiednia dla każdego

makeup-tips-pink-eye-shadow-eye-make-up-trends-altuzarra

ŚWIATOWE GAZETY I ICH PUNKT WIDZENIA FASHIONISHING,  VOGUE, HARPERS BAZAR

Oczywiście o każdym panującym trendzie możemy znaleźć parę słów w wielu prestiżowych modowych czasopismach. Wybrałam dla Was parę z nich.

Vogue podkreśla, że minimalizm na twarzach zawsze jest w modzie, ale w tym sezonie nie jest sztywną alternatywą. Od bardzo długich rzęs, mocnych ust, neonowych oczu czy ponadczasowego smoky eye do różowych powiek. Jeśli nie masz ochoty na “zwykłą” twarz sięgnij po coś odważniejszego w makijażu co proponują styliści.

Bardzo spodobał nam się opis tego trendu przez Harperbazaar. Stwierdza on, że takie kolory jak róż czy brzoskwinia zarezerwowane są zawsze dla ust, a w tym sezonie podkreślamy nimi powieki. Dodają one uroku, są delikatne i wprowadzają nutkę zaskoczenia. Peter Philips makijażysta marki Dior zwraca uwagę, że róż jest najbardziej przyjazna barwą dla wszystkich kobiet, a ich wygląd staje się przez to czysty i zmysłowy.

Słowa Harperbazaar potwierdza również Fashionishing. Mówi on bowiem, że wiosną 2016 powróci kobiecość. Pastelowe powieki zwieńczone tylko warstwą maskary i rozświetloną cerą sprawią, że kobieta stanie się subtelna oraz zmysłowa.

Jeśli Wy również chcecie odkryć w sobie dziewczęcość, zmysłowość i delikatność poniżej  przykładowe produkty, które Wam w tym pomogą. PO WIĘCEJ ZAPRASZAMY DO NASZEGO SKLEPU

The Balm Down Boy Baby Pink – róż do policzków oraz cień do powiek

The Balm Hot Mama – rozświetlacz ,róż do policzków oraz cień do powiek

hotmama_681619700194

Makijaż – ESTYL.PLDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *