Brokat i złoto

WIOSENNY MAKIJAŻ – TREND 2016

Widok porannej rosy na trawie to dla mnie oznaki zbliżających się ciepłych dni. Wiosna, która przynosi ciepłe promienie słońca i zbliżające się lato, powodują uśmiechy na twarzach wszystkich ludzi. Tak jak wiosną przyroda zaczyna błyszczeć swoim blaskiem tak i my rozbłyśnijmy poprzez użycie brokatu czy złota. To właśnie ogólnie pojęty błysk jest w tym sezonie doceniony.

Tej wiosny lśnijmy, ale nie od stóp do głów tylko postawmy na jeden element makijażu. Oczy, usta, brwi – teraz wszystko jest dozwolone. Wybór należy tylko do Ciebie, my pomożemy Ci znaleźć odpowiednie produkty i przedstawimy jak blaskiem olśniewają na pokazach styliści.

Makijaż – ESTYL.PL

OKIEM KREATORÓW MODY

Tak jak wspomniałam wyżej styliści w tym sezonie bawią się blaskiem nie tylko na powiece. W aktualnych trendach wiosna-lato 2016 możemy znaleźć brokat dosłownie wszędzie na rzęsach, brwiach, powiekach, a dla bardziej odważnych nawet na ustach.

harper bazaar

 

harper bazaar

ŚWIATOWE GAZETY I ICH PUNKT WIDZENIA ELLE, VOGUE, HARPERS BAZAR.

Nie tylko błyszczy na pokazach. Światowe gazety również nie zostawiają trendów 2016 bez komentarza. Elle na swoich stronach wspomina, że po pełnych blasku maskach na twarz Givenchy lśnienie znalazło swoje miejsce na powiekach, brwiach, ustach czy paznokciach.

Według Vogue  to właśnie o złotych ustach Prad’y mówiono jeszcze kilka dni po pokazach. Pierwszy raz stworzył je wybitny makijażysta  Pat McGrath. I to właśnie Vogue podkreśla zdanie, które powinno być mottem każdej trendsetterki – “Go gold, or go home.”

Harperbazaar wspomina różnorodność jaka panowała na pokazach. Od lekkiej błyszczącej kreski na górnej powiece, po pokryte brokatem całe powieki czy nawet usta. Podkreśla, że tylko wśród nielicznych modeli możemy ujżeć śmielsze ukazanie jednego z najbardziej zaskakujących trendów tej wiosny.

Na koniec warto wspomnieć słowa magazynu Fashionising. Mówi on bowiem, że nie tak ważne jest stonowane podejście do tematu czy też obsypanie się pyłkiem brokatu niczym wróżka lecz unikatowy, indywidualny stosunek do panującego trendu.

Właśnie takiego podejścia Wam życzę. Waszego, indywidualnego do aktualnego w tym sezonie trendu nie zapominając jednocześnie, aby rozbłysnąć tej wiosny 🙂 Pomogą Wam w tym poniższe produkty, które możecie znaleźć w naszym sklepie.

The Balm Overshadow Gold – mineralny cień do powiek

overshadow_nomoney_681619700224

 Divaderme Eyes Diamonds – cień do powiek z pyłem diamentowym

de_copper_satin_1

 

Divaderme Eyes Diamonds – cień do powiek z pyłem diamentowym

as

The Balm  mineralny cień do powiek – 100% czyste,  mineralne pigmenty.

overshadow_youbuy_681619700248

 

Makijaż – ESTYL.PL

 

WSZYSTKIE PROPOZYCJE BROKAT I ZŁOTO NA STRONIE ESTYL.PL

 Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *