Cudownie, że czytasz ten wpis

Mamy ważną informację do przekazania. Estyl.pl jako jeden z licznych sklepów został doceniony w branży uroda. To również, dzięki Tobie znaleźliśmy się w…

…pierwszej trójce w rankingu ocenianym przez Money.pl.

Jak byliśmy oceniani ?

Money.pl po raz dziesiąty ocenił największe i najpopularniejsze sklepy internetowe, działające w Polsce. W 120 kategoriach zbadał te, które cieszą się największą popularnością, a spośród 45 kryteriów wybrał te najlepsze.

“Dlatego, jak co roku, ocenialiśmy nie tylko asortyment, ale również informacje o produkcie, procedurę zamawiania i płatności, łatwość poruszania się po stronie w wersji standardowej i mobilnej, oferowane bonusy czy wreszcie jakość obsługi klienta i opinie, jakie o poszczególnych sklepach mają ci, którzy robili w nich zakupy.”  źródło: http://ranking.money.pl/

Money-RSI_2015_Uroda-Dyplom_-3_ estyl_v2-page-001

Dziękujemy!

Cudownie, że czytasz ten wpis, ponieważ chcemy przekazać takie informacje jak:

Jesteśmy na rynku już ponad dziesięć lat. Ciągle rozbudowujemy e-sklep z profesjonalnymi kosmetykami z myślą o naszych klientach.

Z takim przekonaniem tworzymy promocje, wyprzedaże. Na bieżąco informujemy o przygotowanych ofertach w newsletterze, na fanpagu czy na stronie internetowej sklepu.

Wpisy blogowe, nie powstają na zasadzie, bo tak nam się chce.  Piszemy je m.in. po to, aby pomóc w wyborze produktów. Natomiast wartościowe porady od stylistów oraz ekspertów przydały się na przyszłość. Chcemy dzielić się naszą wiedzą, by zakupy stały się jeszcze łatwiejsze. Dlatego ciągle się doskonalimy, a naszym celem jest poszerzanie oferty i wprowadzanie zmian w wyglądzie e-sklepu.

Dzielnie się kosmetykami i wiedzą to nasza pasja. Dlatego…Dziękujemy za docenienie naszego sklepu.

P.S.

Nie zostalibyśmy wyróżnieni gdyby nie Wasze opinie na takich portalach jak:

 

logo-ceneo-600x281

Logo1_350x150

 

 

 

 

logo_big

 

 

 

 

 

By w przyszłości przekazywać Wam równie optymistyczne informacje np. „ZAJĘCIE PIERWSZEGO MIEJSCA”  Zachęcamy do podzielenia się swoim zdaniem, na powyższych portalach.

Dodatkowo informujemy, że Estyl.pl to nie tylko sklep internetowy, ale również sklepy stacjonarne. Znaleźć nas możecie w Warszawie oraz Katowicach. Zapraszamy!

ESTYL.PL 2 odpowiedzi na “Cudownie, że czytasz ten wpis”

  1. mola pisze:

    Bardzo sie cieszę z tego wyróżnienia – w pełni na niego zasługujecie:-)

  2. Iza pisze:

    Cześć dzięki za wpis dla nas !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *