Fudge Body Builder – dodaj włosom objętości!

O ile waga to temat dość drażliwy to niemal każda z Pań marzy o objętości włosów na miarę rozmiaru XXL. Latem włosy na na zmianę poddajemy działaniu słońca i wody, zabezpieczając włosy filtrami przeciwsłonecznymi. Bardziej niż na wygląd, nastawieni jesteśmy na wygodę i ochronę naszych fryzur. Wieczorami, podczas spotkań towarzyskich lub spędzając wakacje w pracy, priorytetem staje się wygląd włosów. Seria Fudge Body Builder nie tylko zadba o poprawę jakości naszych fryzur, ale też zagwarantuje dobry humor i samopoczucie. Dziś polecamy Wam kosmetyki Fudge, których głównym zdaniem jest dodanie włosom masy i objętości na cały dzień.

Fudge Body Builder

Szampon Fudge Body Builder

Fudge Body BuilderSzampon Fudge do włosów cienkich ma za zadanie oczyścić włosy z kurzu i osadów, bez wypłukiwania  z nich warstwy hydrolipidowej. Kosmetyk dzięki zwartości nawilżającego kompleksu ochronnego, nie wysusza włosów, jak inne kosmetyki do włosów cienkich. Wielką zaletą szamponu jest odbicie włosów od nasady, dzięki zawartości guarany, ekstraktów ziołowych, keratyny i protein jedwabiu. Szampon posiada dodatkową zaletę w postaci niespotykanego zapachu wanilii z guaraną. Kosmetyk polecamy włosom płaskim, cienkim i pozbawionym objętości, szczególnie u nasady. Szampon Fudge Body Builder do kupienia w pojemnościach: 300, 500 i 1000 ml.

Odżywka Fudge Body Builder

Fudge Body BuilderOdżywka Fudge do włosów delikatnych dedykowana jest włosom wiotkim, zmęczonym i cienkim na całej swej długości. Kosmetyk jest doskonałym uzupełnieniem szamponu Fudge do włosów płaskich. Kremową odżywkę aplikujemy na mokre włosy, wmasowując ją delikatnie w końce włosów. Dzięki temu fryzura nabierze masy nie tylko u nasady, ale zyska także objętość w dalszej swojej części. Fudge Body Builder Conditioner pachnie podobnie jak szampon – wanilią i orzeźwiającą guaraną. Zapach jest energetyczny i z pewnością nie przejdziesz koło niego obojętnie. Odżywka Fudge domyka rozchylone łuski włosów, nie wysusza ich, dodając włosom nawilżenia, blasku oraz wymarzonej objętości. Kosmetyk do kupienia w pojemnościach: 300, 500 i 1000 ml.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *