Fudge Body Builder szampon do włosów cienkich i delikatnych

Marzysz o bujnej fryzurze, o sprężystych lokach, ale Twoje włosy są zbyt cienkie? Przeczytaj recenzję Fudge Body Builder. Edyta wypróbowała dla Was ten szampon do włosów cienkich i delikatnych. Sprawdź, czy jest zadowolona z wyboru i jak teraz mają się jej loki.

szampon do włosów cienkich i delikatnych

fot. © Pajmon.com Piotr Bielecki

Kosmetyki zostały ocenione w 7 kategoriach:

 1. Opakowanie
 2. Zapach i konsystencja
 3. Wydajność
 4. Działanie
 5. Zalety
 6. Wady
 7. Ocena ogólna w skali od 1 do 5

szampon do włosów cienkich i delikatnychEdyta ma 22 lata, pracuje i uczy się jednocześnie, dlatego jest dość zabiegana. Przeznacza na pielęgnację włosów minimum czasu; Codzienne mycie włosów plus środki do ich stylizacji to podstawa jej wizerunku. Lubi naprawdę mocno zaznaczone loki.

Jej długie blond loki są przesuszone na końcach, mają tendencję do wypadania – dlatego potrzebują wzmocnienia i nawilżenia. Do tej pory Edyta używała kosmetyków do włosów kręconych Nivea. Z kosmetyków profesjonalnych najbardziej lubi krem do loków Tigi Amplifier oraz odżywkę bez spłukiwania Tigi Curls Rock. O swoich włosach mówi tak:

 • Długość: długie
 • Farbowane: nie
 • Rodzaj włosów: kręcone, wrażliwe, kruche, ale duża objętość,
 • Problemy z włosami: włosy w dotyku są szorstkie, brak im połysku, są pozbawione elastyczności, łamliwe i zniszczone przy końcach, mają tendencję do puszenia i elektryzowania się.

szampon do włosów cienkich i delikatnychEdyta dostała do przetestowania zestaw trzech kosmetyków marki Fudge, testując je na swoich lokach:

W tej recenzji opisze Wam co sądzi na temat spraya szamponu do włosów cienkich Fudge Body Builder, do kupienia w sklepie eStyl.pl:

1. Opakowanie. Opakowanie. Szampon do włosów cienkich i delikatnych Fudge posiada smukłą butelkę z nieprzezroczystego plasitku oraz zamknięcie typu press. Butelka jest niezwykle poręczna i budzi pozytywne skojarzenia. Szata graficzna butelki nawiązuje do nowoczesnego, sportowego stylu życia. Nic dziwnego, że twarzą marki jest m.in. David Beckham, czy modelka Linda Ewangelista.

2. Zapach i konsystencja. Zapach i konsystencja. Zapach szamponu Fudge Body Builder jest jednym z najbardziej fantastycznych aromatów kosmetycznych, z jakimi się zetknęłam. Kosmetyk pachnie jak budyń malinowy z dodatkiem wanilii i świeżych owoców (pewnie za sprawą guarany). Zapach jest cudowny, poprawia mi humor co rano i budzi do życia. Szampon ma konsystencję perłową i gęstą.

szampon do włosów cienkich i delikatnychszampon do włosów cienkich i delikatnych

3. Wydajność. Wydajność. Butelka szamponu Fudge Body Builder o pojemności 300 ml starczyła mi na 2  miesiące niemal codziennego mycia włosów. Przy moich długich lokach to dość dobry wynik.

4. Działanie. Działanie. Szampon Fudge przeznaczony jest mycia włosów delikatnych. Moje loki, mimo że objętościowo stwarzają dobre wrażenie, lubią klapnąć w ciągu dnia. Efekt płaskiej głowy, to coś czego nie znoszę, a co zna większość posiadaczek loków i fal. Włosy kręcone pod swoim ciężarem opadają, dlatego lubię szampony, które nawilżają moje loki, dodatkowo odbijając je od skóry głowy.

Szampon do włosów cienkich i delikatnych Fudge Body Builder jako jeden z niewielu szamponów do włosów cienkich nie robi z moich loków przysłowiowej szopy i nie wysusza ich dodatkowo, szczególnie przy częstym używaniu.

szampon do włosów cienkich i delikatnychszampon do włosów cienkich i delikatnychszampon do włosów cienkich i delikatnych

Szampon pięknie nawilża moje loki, sprawiając, że świetnie odbijają od głowy. Włosy są elastyczne i pełne wigoru do wieczora. Kosmetyk może nie oferuje efektu push up, ale naprawdę sprawia, że włosy wyglądają na pełniejsze i bardziej elastyczne. Szampon pieni się doskonale, dlatego wystarczy niewielka jego ilości, by umyć nawet długie włosy. Ja zawsze mieszam go na ręce z wodą, by nie podrażniać skóry głowy. Podczas mycia robię delikatny masaż nasady głowy, bo mam wrażenie, że loki bardziej „odrywają się” od skóry. Moje włosy bardzo polubiły się z szamponem Fudge do włosów cienkich, z pewnością wrócę do kosmetyku tym razem w dużo większej pojemności.

5. Zalety. Zalety: nawilża włosy, używany często nie przesusza, odbija włosy od nasady głowy, uelastycznia włosy, przedłuża świeżość loków.

6. Wady. Wady: tylko cena, dlatego w przyszłości kupię bardziej ekonomiczną, większą butlę.

szampon do włosów cienkich i delikatnych

7. Ocena ogólna. Ocena ogólna: 5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *