Lustereczko powiedz przecie – ten gadżet pozwala na perfekcyjny make-up

Wiele kobiet zachodzi w głowę jak ułatwić sobie poranny makijaż. Okazuje się, że z pomocą może przyjść… inteligentne lusterko, kompatybilne z Twoim smartphonem. Juno, firma z San Francisco stworzyła gadżet, który na pierwszy rzut oka wygląda jak lustro, ale ma znacznie więcej funkcji, które pozwalają wykonać perfekcyjny make up. Zobacz, co niezwykłego kryje w sobie Juno.

juno mirror

Kontroluj światło

Badania pokazują, że ponad 70% kobiet wykonuje makijaż przy niewłaściwym oświetleniu. Twórcy Juno postanowili to zmienić. Wyszli naprzeciw oczekiwań użytkowniczek i zaprojektowali lustro, które pozwala kontrolować natężenie światła. W zależności od tego gdzie i w jakiej porze wykonujesz makijaż możesz wybrać spośród trzech trybów: światło dzienne, wnętrze i światło wieczorne. Przycisk znajduje się na tafli lustra. Proste, prawda?

Make-up selfie

juno mirror app

Blogerki i entuzjastki makijażu pokochają ten produkt, ponieważ Juno został wyposażony w tryb selfie. Usytuuj swój telefon na tafli lustra, włącz selfie light i zrób zdjęcie. Dodatkowo dzięki aplikacji Juno Mirror, dostępnej w systemie iOS i Android, możesz udoskonalić swoje selfie. Chcesz pozbyć się niedoskonałości albo błyszczenia – dobierz odpowiedni filtr i problem z głowy. Idealne selfie gotowe.

Lustrzana aplikacja

juno mirror

Poza trybem selfie aplikacja Juno pozwala wybrać spośród trzech trybów oświetlenia: światło słoneczne, światło dzienne i światło wieczorne. Co więcej, możesz zapisać swoje własne ustawienia światła. Jak to możliwe? Kiedy zbliżasz telefon do lustra światło ustawia się automatycznie.

Znacznie więcej niż lustro

juno mirror lamp

Juno łączy w sobie cztery urządzenia. Oprócz lustra to również lampa pierścieniowa, lampka nocna i półka. Urządzenie jest bardzo proste w użyciu. Wszystkie przyciski znajdują się na tafli lustra. Jeden ruch palcem i lustro jest gotowe do użytku. Ponadto, Juno został wyposażony w łącze Bluetooth 4.0. Produkt jest bardzo lekki i wytrzymały. Może towarzyszyć Ci w każdej podróży.

Obecnie Juno próbuje swoich sił na Kickstarterze. Możesz upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Z jednej strony wesprzeć kampanię Juno i kupić urządzenie za $39 (ok. 160 zł), z drugiej strony zyskać cenny czas i uprzyjemnić sobie poranną toaletę.


Marcelina Smugowska –  pisze o startupach i technologicznych nowinkach na Starting Things Up. Ma bzika na punkcie książek, muzyki i swojego roweru. Lubi poznawać nowych ludzi i pić mocną kawę.  Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *